Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek ha nem találkozhato...

Mit tegyek ha nem találkozhatok vele? 18/F

Figyelt kérdés

Szóval nyár végén megismerkedtem egy sráccal a neten. Még nyáron össze tudtunk hozni egy találkozót. Rendes, szimpatikus srácnak tűnik. Azt beszéltük meg még online, hogy egyelőre barátság, de ha akarjuk akkor lehet köztünk több is.

Én még nem tudom, hogy pontosan mit szeretnék tőle, de egyáltalán nem zárkózom el attól, hogy tényleg legyen köztünk valami. Viszont ahhoz, hogy biztosat tudjak mondani, még mindenképp találkoznék vele párszor. Tényleg normális és szívesen töltenék vele időt.

De itt van ez a rohadt vírus. Mikor hívtam, hogy akar -e találkozni azt mondta, hogy igen, csak fél a vírustól. Egy háztartásban él egy krónikus beteggel és nem kockáztatna. Viszont azt mondta, hogyha javul a helyzet, akkor mindenképp összehozunk valamit. Ez még szeptember elején történt. Természetesen maximálisan megértem, hogy mi a problémája és azóta sem erőltettem a találkozót.

Viszont már nagyon szívesen találkoznék vele. Még sosem voltam ilyen közel ahhoz, hogy kapcsolatom legyen és már eléggé vágyok rá. Plusz jövőre mennék egyetemre másik városba, ezért úgy érzem, hogy nincs végtelen időm.

Szóval van valami ötletetek, hogy kicsit elviselhetőbb legyen a helyzet, ameddig nem láthatjuk egymást? Facebookon néha beszélünk, de az nem ugyanaz, mint élőben.


2020. szept. 21. 07:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Erre mit lehet javasolni?

Hát foglald el magad valamivel amit szeretsz a sráccal meg majd alakul a dolog

Ne izgulj túl semmit

2020. szept. 21. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Tudom, hogy nem lehet sokat tenni és ki kell várni amíg jobb lesz a helyzet, de nem könnyű. Végre találtam valakit, akivel szívesen lennék együtt és akkor ez van. Persze, teszem a dolgom meg lefoglalom magam, de néha rámjön, hogy de jó lenne, ha tudnánk már találkozni. Valószínűleg tényleg túlizgulom, de alapból nincs olyan sok barátom, kapcsolatom meg még egyáltalán nem volt. Úgyhogy szerintem ez valahol érthető. De tényleg köszi, hogy válaszoltál és próbálsz segíteni. Már ennek is nagyon örülök :).
2020. szept. 21. 21:20
 3/6 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen :)
2020. szept. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Bocsi nem roszzból de homi vagy ?
2020. okt. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

4# nem rosszbol de te analfabéta vagy?


Igen,a kérdező meleg világosan leirta

Lépj túl rajta

2020. okt. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Akkor tisztázzuk. Biszexuális vagyok (szerintem). Én és ő is fiúk vagyunk.
2020. okt. 6. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!