Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Bemenjek holnap a vakok...

Bemenjek holnap a vakok intézetébe érdeklődni egy lány után?

Figyelt kérdés
A múltkor a buszmegállóban láttam egy látássérült lányt.Vakvezető kutyával volt együtt.Nekem nagyon tetszett a lány,szép volt,mint ahogy a jól látó lányok többsége is szép.Arra gondoltam,meg kéne keresnem.Feltételezem,a vakok intézetében lakik.Amúgy akkor nem is lakik tőlem messze,Én is azon a környéken lakom.Bemenjek holnap az intézetbe?

2020. aug. 10. 22:49
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
98%
Ez elég creepy. Tuti nem fogják kiadni a lányt neked. Semmit se tudnak rólad, lehet egy perverz szexuális bűnöző vagy.. szóval érted. Amikor láttad akkor megpróbálhattál volna beszélgetni vele, de ezt így én nem ajánlom.
2020. aug. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
#1 leírnám nekik hogy nézett ki a lány,hogy nézett ki a kutya aki vele volt,az időpontot és a helyszínt.Hátha tudnának segíteni.Ja és persze személyesen mennék be,nem telefonon érdeklődnék,hátha jó benyomást keltenék az intézményvezetőben.
2020. aug. 10. 22:59
 3/25 Ypszilon1980 ***** válasza:
98%
Miből gondolod, hogy ott lakik? Ha van kutyája szinte biztos hogy máshol lakik, amúgy ott nem lakik senki.
2020. aug. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
94%
Nem az a lényeg ember, hanem hogy full ismeretlen vagy. Nem lehet csak így besétálni oda vadidegenként, hogy xy-al akarsz megismerkedni. A lány fordítva ugye nem látott, hiszen vak. Nem beszéltél még vele egy szót se, azt se tudod a lányt érdekelnéd-e. Nem tudja, hogy létezel, mert nem szólítottad meg. Ha megszólítottad volna, a hangodból már csak eldöntötte volna, hogy esetleg nyitott-e feléd. Simán elmebetegnek fognak nèzni, ha odamész.
2020. aug. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
24%

Én magamból indulok ki, számomra nagyon fontosak a “szemek”. Nagyon szeretem, ha a szemembe néznek, főleg ha tetszik az illető, és láthatom a tekintetén, hogy mennyire oda van értem és csodál. Nekem ez hihetetlenül hiányozna, nem hiszem, hogy hosszútávon bírnám enélkül.

Ha te jól átgondolod és úgy érzed, hogy te bírnád, akkor keresd nyugodtan! :)

2020. aug. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
#4 de most akkor felejtsem el a lányt?
2020. aug. 10. 23:06
 7/25 anonim ***** válasza:
97%
Ha ismét látod szólítsd le, aztán alakul ahogy alakul.
2020. aug. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
96%
Nem, ha legközelebb látod a környéken, akkor menj oda hozzá beszélgetni. Abból majd eldől mennyire nyitott az irányodba. A vak embereknek fejlett a többi érzékük, fogja érezni, milyen ember lehetsz a hangodból, a “kisugárzásból”, még ha nem is láthat.
2020. aug. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
#7 nem biztos hogy fogom még látni.Eddig is csak egyszer láttam,pedig egy éve itt lakok a vakok intézetétől nem messze.
2020. aug. 10. 23:10
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Ne felejtsd el, hanem ha legközelebb is látod, akkor menj oda hozzá, esetleg ajánld fel a segítséged és így akár egy beszélgetés is elindulhat. Én szorítok nektek!
2020. aug. 10. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!