Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért vagyok ilyen szerencsétlen?

Miért vagyok ilyen szerencsétlen?

Figyelt kérdés

18 éves fiú vagyok és még nem volt barátnőm. Életem során 8 alkalommal voltam szerelmes, de mindig olyan lányba szerettem bele, akinek vagy volt barátja vagy más fiúba volt szerelmes.

Miért vagyok ilyen szerencsétlen?



2020. szept. 22. 21:02
 1/8 anonim ***** válasza:
54%

Átérzem,hasonló a helyzet,én 2 évvel vagyok idősebb,és szűz...én is csak felkötni akarom magam...Volt egy kapcsolat amiből lehetett volna valami jó is,hosszantartó,de kampec neki.

Keress rá a neten ezekre,és garantálom a sikert,tuti hogy segíteni fog,nekem is sikerült,neked is működik,ha te kapcsolod fel a lámpát a fűrdőben akkor is ég az égő,meg akkor is,ha ég...

Brian Tracy - főnix szeminárum, ez egy sorozat,motivációk(nem tipikus motivációs video,ez ennél milliószor jobb és hatékonyabb és egyszerűbb)

Muszáj csiszolni a gondolkodásodon,különben odáig jutsz,ahol most vagy...Amennyi tudásod van,az arra volt elengendő.

Brian Tracy - Vonzás törvénye a gyakorlatban (nem vallásos butaság,nyugi)

2020. szept. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
ne legyél szkeptikus,gyerünk!
2020. szept. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
68%
18 éves vagy öcsém😃Nem késtél el az ég világon semmivel:D Nekem 24 évesen lett először barátnőm, már van egy 3 éves kislányunk🙂
2020. szept. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
36%
Egyáltalán nem vagy szerencsétlen..
2020. szept. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
27%
18? Az semmi. Még semmiről nem maradtál le. Ezután jön a java :)
2020. szept. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Intrion ***** válasza:
13%
Azért vagy ilyen szerencsétlen mert 18 évesen úgy fogalmazok, hogy "életem során". Mintha már 200 évet léltél volna egyedül. Most nőttél csak fel de már sírsz ha egy lány szembe megy veled az utcán de a pináját nem hagyja nálad...komolyan? Azért vagy ilyen szerencsétlen mert hülye vagy.
2020. szept. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Intrion ***** válasza:
19%
Bocs a helyesírásért attól akit esetleg zavarna.
2020. szept. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Keress olyan lanyokat akik szoba allnak veled( mindegy nilyen, jo egy alacsonykategorias is), ha a meno csajok meglatjak h van vkid akk ok fognak korulotted sundorogni
2020. okt. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!