Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan kezeljem érzelmileg,...

Hogyan kezeljem érzelmileg, hogy sose volt még belém senki sem szerelmes?

Figyelt kérdés

Én sokszor voltam szerelmes, de sajnos egyszer sem volt viszonozva. Olyan se volt, hogy olyannak jöjjek be, aki nekem nem tetszik... tehát konkrétan senki sem volt belém szerelmes, senki sem érzett irántam többet. Kicsit belefáradtam már így 30+ évesen. Rettentően hiányzik, hogy valaki szeressen, de sose jön össze. Teljesen értéktelennek érzem magam emiatt, főleg amikor látom, hogy milyen "könnyen" megy körülöttem az embereknek ez a dolog. Nem tartom magam csúnyának, divatosan öltözködöm, adok magamra, de semmi. Rettentően pocsékul érzem magam mostanában emiatt és semmire sem tudok megfelelően koncentrálni.

F/31


2020. szept. 22. 23:41
 1/10 anonim ***** válasza:
54%

Ne add fel!

Fiatalember vagy. Előtted az élet. Egy férfi akár 50 éves korában is alapíthat családot. Mindenkinek megérkezik egyszer a párja, akit a sors hozzá rendel.

Ismerkedj, barátkozz, tegyél meg mindent, hogy megismertesd magad.

2020. szept. 22. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudhatod volt-e beléd szerelmes valaki. Nem mindenki jut oda hogy bevallja.
2020. szept. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

Nem baj szépfiú. Én megszeretgetlek. Én egy nagy farkú pasi vagyok. Írj vissza privibe, azt barátkozzunk.

Pusszantás a zacsidra.


34/F

2020. szept. 23. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%
Én meg csupa szaralakba szeretek bele. Ez se sokkal jobb. A nem szaralakokkal jól elvagyok, de szerelem nincs.
2020. szept. 23. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
"Mindenkinek megérkezik egyszer a párja, akit a sors hozzá rendel." - Nincs olyan, hogy sors. Nem egy lathatatlan, felsobb ero hatarozza meg az eletedet, hanem te es a kornyezetedben elok cselekedetei.
2020. szept. 23. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
77%

4-esnek:


Na ezt sosem értettem, hogy egy nő hogyan képes beleszeretni szar alakokba?! Azok többnyire trógerek, sosincs pénzük, vagy ami van, azt hamar elverik mindig, bunkók, faragatlanok, beképzeltek a semmire, isznak, bagóznak, rondán beszélnek, lopnak, csalnak, megcsalnak, hazudnak, mit lehet az ilyeneken szeretni?! Vagy annyi elég nektek, hogy esetleg jól néznek ki, és jó a dumájuk? Az ilyeneket ütni kéne inkább, nem szeretni. A rendesebb pasik meg nem kellenek szinte senkinek... :/

2020. szept. 23. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
81%
6# Igen ennyi elég nekik.
2020. szept. 23. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

7-esnek:


Hát ez elég szomorú akkor. :(

2020. szept. 23. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nehogy azt hidd, hogy minden kapcsolatban szerelmesek az emberek. Te feltételezed ezt, de az emberek többsége soha nem volt szerelmes. Jó ez, lehet hogy túlzás, de nagyon sokan elmondhatnák, hogy soha nem voltak szerelmesek. Ezen ne agyalj. A legtöbben csak együtt vannak valakivel, akivel jól megértik egymást.
2020. szept. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Nem tartom magam csúnyának"


Jó, és a többiek? :D

2020. szept. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!