Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért maradjak életbe? Miért...

Miért maradjak életbe? Miért ne öljem meg magam?

Figyelt kérdés

Okokat keresek, mi az ami visszatarthat egy embert.

Sokáig küzdöttem a testemmel, majd megembereltem magam, rengeteget fogytam, és keményen edzettem. Elértem azt az alakot amit mindig is akartam, hatalmas kitartással.

Egy nap volt hogy belenéztem a tükörbe és úgy éreztem minden tökéletes.

Másnap elkezdett hullani a hajam csomókban, kiderült hogy egy olyan betegségem van amitől kopasz maradok 19 éves lány létemre.

A barátom mellettem van de érzem hogy már nem úgy szól hozzám, hiába is próbál, látom hogy máshogy néz rám.

Régen napi 3x is szexelni akart, mostanában van hogy sehogy sem tudom elérni hogy felálljon neki.

Tudom hogy van aki szeret, de ez a keserűség, igazságtalanság, kín túlmutat rajtuk.



2020. szept. 23. 12:10
 1/10 anonim ***** válasza:
76%

Mi nem tudjuk neked megmondani. Nekem lehet segítene egy kiskutya, neked lehet, hogy három sem...

Keress olyan pasit, aki így is szeret.

2020. szept. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%

Előbb-utóbb úgyis meghalsz, ne siettesd az elkerülhetetlent.

Te mondtad, hogy vannak olyanok, akiknek fontos vagy, és biztos szomorúak lennének, ha elmennél.

Annyi szép dolog van a világon, próbálj abba kapaszkodni, ami jó, ne a rosszat vedd észre.

Ha kopasz vagy, vannak parókák, de ha nem akarsz, abban sincs semmi. Nem a hajon múlik, hogy milyen ember vagy.

Nagyon sajnálom, hogy ezen kell keresztül menned, nem tudom milyen betegséged lehet, de biztos sokan melletted állnak, szóval ne add fel!^^

2020. szept. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
Szia, csomó oka van annak, hogy ne öld meg magad. Elöször is, ha a barátod mellett nem érzed nőnek magad, lehet , hogy a betegség is abból fakad. Lelkiokai lehetnek? Tippelek csak. Mi lenne, ha felkeresnél olyan csoportot, ahol hasonló korú és problémájú emberek vannak, hátha segíteni tudnátok lelkileg egymásnak. Kezdj el önállóan is lenni, sportolj, ne azt lássa a barátod, hogy magadba vagy zuhanva. Ha parókákat nem is hordanál, vannak kendők vagy szexi fülbevalók, amik kiemelik a nőiességed. Amikor Samanthának a Szex és New Yorkból kihullott a haja, totál maga alatt volt, leborotválta és el elkezdett színes parókákat hordani, mindig mást. Nyilván nem olcsó és ez csak egy film, de fel lehet úgyis fogni, hogy ezzel neked dolgod van. Lehet nem véletlenül alakult így. Adj erőt másoknak, kezdj kitalálni dolgokat, ne az legyen a legfontosabb hogy kopasz vagy. Persze én könnyen beszélek és nyilván nem tudom milyen, de a legfontosabb, hogy ne hagyd el magad! Szeresd magad, és így talán jobban alakul az egészséged is. Semmi esély, hogy visszanő a hajad? Egész rövid hajú nők is vannak. Persze ez csak egy ötlet, fogd fel úgy, hogy különleges vagy. Nehéz, de pillanatnyilag ez van.
2020. szept. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%

Azt írtad, hogy belenéztél a tükörbe, és tökéletesnek láttad magad. Az is vagy! Ne a hajad határozzon meg. Nekem is le kellett nyírni kopaszra a fejem, most áprilisba. Ha eltűnik a haj, ott elő bukkan egy gyönyörű arc.

Haj, szemöldök, ezek mind lényegtelenek, nem ezek tesznek azzá aki. Ha a barátod nem áll melletted teljes mellszéleséggel, keress mást. Olyan embert érdemelsz aki megbolondul érted, és aki a vonzó nőt látja benned, mivel az is vagy.

(És hidd el létezik ilyen, a férjem is ilyen)


Nézd meg ezt a pár videót, hát ha bátorít:


[link]


[link]


[link]


[link]

2020. szept. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
92%
A hajhullást okozhatja a vitamin és ásványianyag hiány is,drasztikus fogyókúránál gyakran előfordul.Felborulhatott a hormonháztartásod is emiatt, ettől is lehet. Én fölkeresnék egy másik orvost is a helyedben, van, hogy tévednek a diagnózissal.Megértem az elkeseredettségedet, nőként nagyon nehéz lehet megélni azt amin most átmégy.A negatív gondolatok természetesek egy ilyen helyzetben, ezek megpróbálják elnyomni az életösztönt az emberben de ezt nem szabad hagyni. Vigasztalásul annyit tudnék mondani a saját tapasztalataimból kiindulva, hogy a nehézségek után mindig kompenzál az élet valamivel ha nem adod fel.És,hogy minden ilyen próbatétel erősebbé, bölcsebbé, mélyebb érzésűvé tesz, jobb, értékesebb emberré válhatsz általuk. Remélem,hogy megtalálod magadban az erőt a folytatáshoz.
2020. szept. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
42%
Miért is lettem lepontozva...? Hát rohadtul megéri ide kommentelni, nah... :))))
2020. szept. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Hogy vagy? Vàltozott valami azóta?

2020. okt. 2. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Sziasztok, anyukám rábeszélt hogy menjek el egy másik orvoshoz, aki azt mondta nincs semmi ilyen betegségem, a fogyástól hullhat.

Mai napokban már 70-80/nap amennyit hullik, mikor elkeseredve írtam napi 300volt.

A mostani már normális de még javul:)

A barátom támogatott és kezdek visszatérni az életbe.

Becsülök minden egyes napot, és élvezek mindent, amit eddig természetesnek vettem.

Egy két trauma lehet kapu egy utána boldogabb életre.

2020. nov. 24. 14:09
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Örülök, hogy jobban vagy^^

További szép életet!:)

2020. nov. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Örülök hogy jobban vagy :)
2020. nov. 25. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!