Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nők is szokták azt érezni,...

Nők is szokták azt érezni, hogy szívük szerint az első épkézláb pasira rávetnék magukat?

Figyelt kérdés
Mostanában ha nőket látok szinte kivétel nélkül az ugrik be elsőnek, hogy milyen jó lenne velük közelebbi kapcsolatba kerülni. (és tuti nincs ennyi jó nő a környékünkön, egyszerűen csak hiányos vagyok de ez valami új szint lehet, mert eddig sose éreztem ezt, hogy szinte mindegy csak legyen már valaki)

2020. szept. 23. 15:39
 1/7 anonim ***** válasza:
74%

Szex vagy kapcsolat szempontjából? :D


Kapcsolat szempontjából akkor, mikor túlterhelt vagyok és kezd elfogyni az energiám, nagyon tudok vágyni a szeretetre.


Szex szempontjából meg általában menstruáció előtt pár nappal.


Párkapcsolatban is érdeklődőbb vagyok ilyenkor, mint általában. :D

2020. szept. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Azért ne vesd rá magad egyikre sem az utcán,este 11-kor, miközben épp hazafele igyekszenek.
2020. szept. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
18%

Dettó, mint az első kommentelő. Mostmár a munkásokra is visszakacsintok :D

Három év hiány, nem kevés...🙄

2020. szept. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
64%
Biztos van ilyen nő is, nem csak a férfiak kiváltsága a kiéhezett frusztráltság.
2020. szept. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szexuális meg kapcsolati is. Dumálgatok egy lánnyal akivel nagyon nem lesz semmi se csak barátok vagyunk de az esti elalvás előtti rituálém után mindig őt képzelem oda, hogy átölelem és úgy alszunk :D
2020. szept. 23. 17:12
 6/7 anonim ***** válasza:
48%

Hat en nem szoktam sosem igy erezni. Ha egyedul vagyok, akkor elvagyok magamnak, vagy olyan alkalmit keresek, aki tenyleg tetszik is es itt en a jellemere is gondolok. Szerintem biztosan van egy szint mindenkinel, ami ala sem nokent, sem ferfikent nem mennenek.

Nok szamara is vannak prostik 💁🤷

2020. szept. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
40%

Na, most rögtön szögezzünk le nagyon nagyon alapdolgokat!

A férfiak többsége tud igen kanos lenni, amikor azt mondják, hogy bármelyik nő jöhetne egy dugásra, akár ismeri, akàr nem, akár csúnya, akár nem, bárki. Ki van éhezve. De, ettől függetlenül nem mindegyik pasi fog az első jött-ment nőnél próbálkozni, és ágyba vinni, mert van tartása, van párja (aki lehet épp távol van, vagy egyéb okok miatt nincs lehetőség vele a testi kapcsolatra), vagy egyebek, az ok bármi lehet.

Na, most ha egy férfi lehet irtó kanos, és mondhatja azt, hogy már még a daràló is jó lenne, akkor egy nő miért nem? Igenis, egy nőnek is hiányozhat a szex, az is őrülhet meg a szexhiànytól, DE nem minden csaj fog rögtön az első jött-ment farokba belepattanni.

Mondok valami hihetetlenül meglepő dolgot mindazoknak, akik szerint az ilyen nők kur vàk.: A nők is emberek, nekünk is vannak igényeink, és a szex egy emberi szükséglet. Attól, hogy egy nőben benne van a természetes ösztön erre a cselekedetre, és dolgoznak a hormonjai, még nem biztos, hogy rögtön le fog menni a diszkóba, és mindenféle idegen pasival összefeküdni. Most komolyan egy természetes ösztön miatt vagyunk retek ri bancok?

Igen kellemetlen ez az érzés, nyilván megpróbálja az ember magának megoldani, ha más nincs, de egy idő után (főleg évek után) normális esetben egy nő sem fogja magát jól érezni. Például egy szexmentes házasságnàl is általában az van, hogy a két fél teljesen eltávolododik egymástól, befordulnak, megváltoznak. Ezzel nem azt mondom, hogy ekörül kell, hogy forogjon egy kapcsolat, de ez is hozzá tartozik alapesetben, mert mind írtam emberi szükséglet. Vagy csak egy pasinak lehetnek már csak szükségletei? Nem tudtam. Azt hittem ez a XXI. század, nem pedig a középkor.

2020. szept. 30. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!