Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Lelkileg erős emberek! Ti is...

Lelkileg erős emberek! Ti is szoktatok úgy érezni hogy veletek nem törődnek mások?

Figyelt kérdés
Szóval én lelkileg elég erősnek tartom magamat és mások is ezt gondolják rólam. Néha úgy érzem, hogy másokra jobban odafigyelnek az emberek mint rám és hogy én nem vagyok elég fontos, nem gondolják hogy nekem is lehet nehéz és nekem is szükségem lehet segítségre. Általában mindenki nekem nyafog a problémáiról én viszont nem szoktam. Lehet hogy emiatt van ez, mert én nem mutatom ki ha rosszul vagyok....

2020. szept. 24. 20:27
 1/8 anonim ***** válasza:
42%
Leírtad az életem :D
2020. szept. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Velem is így van, ezért lettem erős.
2020. szept. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Engem konkrétan frusztrál, ha velem foglalkoznak.

Ha valamiben kell segítség, akkor szólok, egyébként nem igénylem a pátyolgatást.

2020. szept. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért nem törődnek veletek, mert azt gondolják rólatok, hogy nektek minden szuper az életetekben, másrészt vannak, akiket megrémiszt ez a fajta határozottság, így nem akarnak szembesülni azzal, hogy másképpen is lehetne.
2020. szept. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
69%
Nem vagyok erős lelkileg mégis úgy erzem hogy velem nem akarnak törődni,mert ha segitséget kérnek a problémámban tuti én lennék a hibas,ami rosszul esik.
2020. szept. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Velem is így van ez. Nagyon ritkán hiányzik, vagy borulok ki ilyesmin, olyankor kiöntöm a lelkem a férjemnek, hogy hatalmas a társaság, tőlem mégsem kérdezi meg sosem senki (rajta kívül), hogy mivan velem. Ettől megkönnyebbülök és megyek tovább. A teljes mértékben egyoldalú kapcsolatokat az idők során leépítettem, illetve ugyanúgy viselkedek velük, ahogy ők velem. Energiavámpírra nincs szükségem.

Egyébként a barátaimmal olyan a viszonyunk, hogy nem maceráljuk egymást. Ha valakinek valami baja van, akkor felhívjuk a másikat és elmondjuk.

2020. szept. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
69%
Le lettem pontozva, pedig csak a kérdésre válaszoltam... :) #1 vagyok
2020. szept. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
69%
Soha senki nem figyel rám 2 percig sem, élen a pasimmal. Ezért nem érdekel már lassan semmi, és ezért küzdök részben komplexusokkal.
2020. szept. 30. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!