Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mitcsináljak az élelemmel?

Mitcsináljak az élelemmel?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok, munkanélküli.. bárhogyan is próbálok sehol nem találok munkát.. egyetem fő suli nem jöhet szóba mivel nem tudnám fizetni a tandíjat.

Minden reggel ugy kelek fel, hogy kb semmi értelme a napomnak. Felkelek, edzek, kitakaritok,sétálok a kutyámmal.. és ennyi.

De már iszonyúan belefáradtam ebbe az egészbe és fogalmam sincs mit tehetnék, mivel dobhatnám fel a mindennapjaimat. És persze jó lenne segíteni a szüleimnek is, mert iszonyú kellemetlen hogy 22 évesen még mindig a nyakukon vagyok és szó szerint értelme az életemnek.. bár most elkezdtem oroszul tanulni, hogy hasznosan töltsem az időm.. de ez sem nagyon zökkent ki a mindennapjaimból.



2020. szept. 30. 21:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
48%
Menj dolgozni ember!Nem kell hozzá végzetség.
2020. szept. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Tanulj egy új szakmát és vállalkozz.


Vagy legalább csináld meg a jogsit és futárkodj!

2020. szept. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
58%

Egy tanfolyam nem kerül pénzbe, két szakma is ingyenes. De egyébként az egyetem is az, ha államira vesznek fel.

A munkához nem kell szakma. Lehetsz gyári munkás, takarító, árufeltöltő - nyilván nem ezek a legjobb állások a világon, de pénzt kereshetsz vele, és azzal már pár hónap után is több felé indulhatsz.

2020. szept. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne legyél olyan, mint az első válaszoló. Látszik, hogy neki nincs végzeTTsége.


Tanuld azt, amit szeretsz, és meglátod, minden össze fog jönni.

2020. szept. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok mint te,én voltam tanfolyamon el is végeztem szerintem megérte. De semmire nem mentem vele,csak annyi hogy kaptam pénzt amikor jártam rá,dolgoztam is már 3 hónapot amire nem vagyok büszke hogy csak ennyit birtam ott,semmi életcélom napjaim ugyanolyanok mindenki engem vesz elő itthon,szégyenlem magam.. Próbálok munkat talalni de félek megint felnőtt lenni..23L
2020. okt. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy én is hiába keresek munkat.. naponta 10 helyre küldöm az önéletrajzomat, de sehonnan nem kapok visszajelzést..

Tanfolyamnak meg nincs értelme, mert ahogy vége ennek a vírusnak és minden visszatér a rendes kerékvágásba, nagyon szeretnék külföldre költözni és majd ott elkezdeni valamilyen sulit.

2020. okt. 1. 17:56
 7/11 anonim ***** válasza:
De már ez is egy cél,szóval nem vagy te annyira céltalan :)
2020. okt. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
menj kínaiakhoz mosogatni. ők szeretni fognak míg dolgozol.
2020. okt. 2. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szabadulj meg a kutyától!
2020. okt. 4. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Annyira biztatóak és együtt érzőek vagytok, ezért is szeretem annyira Magyarországot és a magyar embereket. 😍💙💙
2020. okt. 5. 20:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!