Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van olyan telefonszám, amit...

Van olyan telefonszám, amit lehet hívni, ha későn egyedül megyek haza?

Figyelt kérdés
Sajnos úgy alakult az életem, hogy késő este, éjjel kell hazamennem, egyedül. Bár van tömegközlekedés, sokszor előfordul, hogy kétes alakok is vannak a járművön. Nem érzem magam biztonságban. Eddig volt lehetőségem hozzátartozót felhívni, de most, hogy ennyire későn fogok végezni és haza indulni, már nem számolhatok ezzel - mégsem várhatom el, hogy késő éjjelig fenn maradjanak, nekik is dolgozni kell menni reggel. Találtam egy oldalt, ám megerősítették számomra, hogy ők azokkal nem foglalkoznak, akik nem gyalog mennek haza - így kérlek ezt már ne javasoljátok. Van esetleg más olyan segély vonal, amit tudnék hívni? És ahol nem vagyok diszkriminálva a tömegközlekedés miatt? Nagyon sokat jelentene..

2020. okt. 5. 12:40
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
81%
2020. okt. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
8%
Ezt nem értem. Ha megtámadnak akkor rendőrség. Ki mást hívnál?
2020. okt. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
88%
#2 neked sem erősséged a szövegértés.
2020. okt. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Pont azt szeretném elkerülni, hogy megtámadjanak. Ha azt látják, hogy valakivel telefonálok, talán kisebb az esélye ennek. Ezért is örültem meg annak, hogy van egy kifejezetten erre "specializálódott" csapat, akiket fel lehet hívni. Csak aztán egy lekezelő e-mailben az arcomba vágták, hogy aki tömegközlekedik, azzal ők nem foglalkoznak, mert ők így döntöttek. Szóval vannak, de nem mindenkinek. Ezért kérdezem itt, hátha valaki másnak is volt ilyen problémája már, így van valami megoldása. :)
2020. okt. 5. 12:49
 5/22 anonim ***** válasza:
86%

#2 Nem segítségkérésre gondolt, hanem valakire, akivel tartani tudja a kapcsolatot amíg hazaér.


Ha gáz lenne, akkor a hívott fél tud segítséget hívni.


De ez inkább lelki támogatás :)

2020. okt. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
37%
ja, hátha kikapják a kezedből a telefont :D sok értelme van.
2020. okt. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
19%
Ha meglátják hogy telefon van nálad, akkor biztos hogy megtámadnak. Szerinted kit érdekel ha telefonalsz? Drogost biztos érdekli. Inkább csinálj valamit magaddal hogy ne kelljen felned mindenkitől. Tanulj meg verekedni. Vagy valami.
2020. okt. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Ha nem tudsz érdemben segíteni, miért érzed szükségét a gúnyos hozzászólásnak? Te is csinálhatnál inkább magaddal valamit. Nem mellesleg nekem most van szükségem megoldásra. Nem fél év múlva.
2020. okt. 5. 12:56
 9/22 anonim ***** válasza:
78%
2020. okt. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
90%

Egyelőre az nem megoldás, hogy csak eljátszod, hogy beszélsz valakivel?


Elmeséled a napodat a telefonnak :)


Közben megérdeklődheted tőle, hogy milyen volt a napja az edzőteremben/karateedzésen, és nahát, pont a megállód felé sétáltatja a cuki dobermanjait? Micsoda véletlen, akkor vele tartasz amíg hazaérsz, úgyis útba esik.

2020. okt. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!