Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Gyász alatt ez hogy lehet?

Gyász alatt ez hogy lehet?

Figyelt kérdés
Meghalt a párom. Ami annyira fájdalmas, hogy beleőrülök.. Az egyik barátja vigasztal és olyan mintha érezni kezdenék iránta. Amit nem tudok hova tenni! Hiszen a párom szeretem! Azt érzem, hogy összezavarodtam.. Becsap az agyam a fájdalom miatt...? Ennél rosszabb nem is tudom, hogy van e még.. Mitől van ez?
2020. okt. 7. 11:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván felborultál érzelmileg.
2020. okt. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Sokkos állapotban vagy. Hiányzik az ő érintése, ölelése, ezért érezhetsz így. De ez csak képzet, nem valós.


Részvétem. Olvasd el az alábbi cikket, ami segít neked a feldolgozásban:

[link]

2020. okt. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
4%

Részvétem.


Sajnos most én leszek a rossz, de a nők máshogyan élik ezt meg, többség már kezdene bele új kapcsolatba , várja a szerelmet. Evolúciós okok.


Ha lenne gyermeked akkor más lenne, akkor ilyen szóba sem jöhetne többnyire pár évig.

2020. okt. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A második válaszoló fogalmazta meg az igazságot.

Fogadd őszinte részvétemet!

2020. okt. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha nem köteleződött el érzelmileg egy másik Hölgy irányába az elhunyt szerelmed szóban forgó barátja, akkor nem kell feltétlenül lelkifurdalást érezned...


Az is lehet, hogy A NAGY Ő küldte Neked "odafentről"?! Azt üzenné számodra, hogy VELE LÉGY BOLDOG EZUTÁN?!


Persze ezek csak találgatások - mennyire volt rokonszenves korábban ez a bizonyos "barát"? Mit tudsz róla és a magánéletéről? Született-e gyermeke?

2020. okt. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ilyen nem lehet kedves utolsó.
2020. okt. 7. 21:15
 7/7 anonim ***** válasza:

Gyászcsoportot azért nem tudok ajánlani, mert az a Végtelenül Kedves Szociális Nővér (római katolikus egyház) akivel személyesen többször is találkoztam sajnos közeledve a 70. életévéhez a COVID19 - koronavírus - miatt már nem hív össze személyes találkozóra embereket.


Fokozottabban vigyáz az egészségi állapotára a Rendfőnökség, a Rendi tagok - és Ő maga is. (Pedig HIHETETLEN ÉLETKEDVÉVEL a legmélyebb fájdalmakat is tudja csillapítani - ez én tapasztalatom legalábbis ez volt.)


Nekem Édesanyám hunyt el tavaly. (Személyesen még anyukámat is ismerte ez a szóban forgó szerzetesi rendben élő Kedvesnővér - több évvel ezelőttről.)


Gyászportálon való látogatás? Mécsesgyújtás? Megemlékezési lehetőségek? (Akár erről is beszélgethetsz a barátjával, ha gondolod...)


Ui: esetleg szakirodalom böngészése könyvtárból a gyász lélektanával kapcsolatban? Feldolgozási ötletek?


5-ös válaszoló voltam. (Ha mindössze néhány napja/hete hunyt el a Szerelmed, akkor érthető ez a mélységes elkeseredés.)

2020. okt. 8. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!