Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mi lehet a probléma?

Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Alapvetően társasági lény vagyok.16 éves lány és áltiban hosszu éveken keresztul piszkáltak öngyilkos is akartam lenni... A sok tanulás miatt megvontam magamtol az alvást, nehezen tudok elaludni és ha sikerul felriadok,régen sokat nevettem de már én is látom magamon hogy egykedvű vagyok egyedul akarok lenni, mindenen szorongok gyomorgörcsel kelek-fekszek, mindenen hamar ideges tudok lenni, mostanában elkezdtem sokat szédülni, kevés kaját kivánok...Orvoshoz kéne fordulnom ezzel?

2020. okt. 12. 22:31
 1/4 anonim ***** válasza:
23%
Nem. Pasizz be, az mindenen segít. Vidám leszel és élettel telt. Ne tűzz ki magas célt (legjobb srác a suliban) csak egy közepeset. Szeressétek egymást és éljétek a normális 16 éves korotokat.
2020. okt. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Menj önfeledt programokba
2020. okt. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha szükséged van beszélgetésre, akkor írj rám nyugodtan. :)
2020. okt. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

1 es kérdező: dagadt vagyok szerintem magányosan élem le az egész életem

2-3 köszi❤

2020. okt. 12. 22:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!