Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerintetek miért érzek úgy,...

Szerintetek miért érzek úgy, hogy kiölték belőlem azt az érzést, hogy valaha is szerelmes legyek valakibe?

Figyelt kérdés

2020. okt. 18. 14:23
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
7es vagyok. Ok bocs tesó! 😆
2020. okt. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Nyugi, Én is így érzek. Engem rengetegszer utasítottak el, soha nem kaptam viszonzást, soha nem volt még barátnőm. Bár még nagyon fiatal vagyok, már Én sem hiszek a szerelemben.

18/F

2020. nov. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

Én bennem kihalt a bizalom

6 évig voltam együtt a pàrommal össze költöztünk albiba szêpen el voltunk dolgozgattunk a masodik albiba is elköltöztünk,sajnos télen leépités miatt elküldtek a munkahelyemről ugye 3-4 honapig volt penzem kaptam meg a munkarol stb.az utan mar morgott a parom nem nezett engem jo szemmel de sajnos meg a szakmammal a munkaugy sem kozvetitet ki.tudom egy embernek nehez minden de én biztos nem hanytam volna fel neki a dolgolat hogy nem dolgozik meg nem is szakittanek vele ezert..aztàn nemreg a tulaj megemelte az albit 15 ezer ftal azt mondta neki elege lett, de elötte sajnálta tőlem az ételt is egy palackos vizet is elég furán viselkedett az utobbi honapokba de mindig kibekultunk nem szoktunk amugy nagy dolgokon veszekedni.aztan egy nap feloldottam a telojat a munkahelyen egy novel flortolt, letagadta h ő idos közben korunk beli, 23évessek vagyunk jo hittem neki.azt hozzateszem ugy sajnalt mindent tolem hogy 2 munkahelye van durvan 700-800ezer jon neki.aztan mikor megjott munkahelyrol akor is puszilt ölelt szeretkezett velem utàna elsonap egy orat majd2t majd a 3napon haza sem jött..otthagyott mikor jott az albiba tobb nap utan akkor meg hangos szakittos zenevel jott oda hogy osze szedje cuccait azt mondta nyugodjak meg szelloztessuk agyunkat, jo elhittem hogy keresni fog ido kell neki kozbe a hatam mogott leadta az albit is.par dolgom ott maradt elvitte.mrgirta nekem hogy egyik nap osszefutunk azt kiszedem ami kell aztan kiderult kidobta azolat is.meg egy honapja hogy nem vagyunk egyutt de mar baratnoje van..eldobott egy vezna miatt aki csak sovanyabb es dolgozik

Addig jo voltam neki mig nem talalt maganak albit addig kedveskedett hogy ne jojjek ra dolgokra..mindig mondta mindig mindent egyutt.. Nekem nagyon faj hogy ott hagyott

Helyesíràsêrt bocsi😓 nagyon szomoru vagyok rossz belegondolni azt csinalja vele mint velem

2023. júl. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ezért mondom mindig, akinek van saját lakása tarsa meg magának ezt a biztos függetlenséget, ne költözzön össze, ne engedjen beköltözni pasast. Sajnos legtöbbe hálátlan és megbízhatatlan. Addig vagy jó, amíg haszna van belőled. Aztán a legkisebb nehézségre lelépnek. Hány ilyet láttam. És aztán itt hőbörögnek hogy a nők csak a pénzre mennek. Jól teszik. Mi másra lehetne? A férfi talán nem a saját hasznát lesi?
2023. júl. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!