Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan szólítsak meg egy...

Hogyan szólítsak meg egy lányt,ha mindig egy fiúval látom?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel többször ugyanazon a buszon utazunk reggel.Viszont mindig van vele egy fiú,aki szerintem nem a barátja csak a munkatársa.Ma észrevette a lány hogy őt nézem,de nem szólt semmit.Nem volt nehéz észrevennie,mert ott álltak tőlem két méterre.Nekem le kellett szállnom 5 perc után,de addig csak a lányt néztem,még úgyis hogy ott volt vele egy fiú.Legközelebb vagy meg kéne őt szólítani vagy pedig nem kéne néznem a lányt,de azt úgyse fogom kibírni.De hogyan szólítsam le,ha mindig azzal a fiúval van?

2020. okt. 21. 15:10
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
#10 én nem azt láttam a lányon,hogy annyira örülne hogy nézem őt.Inkább azt,hogy hagy nézzen,kit érdekel?A fiúba biztos hogy nem szerelmes akivel lenni szokott.Egy haver,egy munkatárs.Én meg a századik olyan fiú,aki őt bámulja.Már megszokta,ezért nem érdekli.Nem zavarta,de nem is örült neki hogy néztem.
2020. okt. 21. 19:18
 12/13 anonim ***** válasza:

Mit gondolsz az őszinteségről? Menj oda hozzá, és mond amolyan "egy életem egy halálom" és mond neki, hogy elbűvölt és volna-e veled meginni valamit?

Ha igent mond, van egy lehetőséged megismerni, ha azt mondja nem, akkor meg tudod, mi a helyzet. Nem vitatom, van a szemszög ahonnan nézve kockázatos, de van veszteni valód :) ?

2020. okt. 24. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Már ne is haragudj, de honnan a fenéből tudod, hogy a lánynak mi jár a fejében? Könnyen lehet hogy azt mondta annak a fiúnak, hogy "Te figyu, az a hülyegyerek reggelente mindig olyan közel jön hozzánk és állandóan engem bámul, ha idejönne, zavard már el." Ne legyél ennyire elszállva magadtól. Amúgy sem illik másokat feltűnően bámulni, mert parasztság, öcsibogyó.
2020. okt. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!