Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van olyan,hogy egy lány...

Van olyan,hogy egy lány visszautasítja egy fiú közeledését,de mégsem szakítja meg vele a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Tegyük fel hogy kikezd egy fiú a lánnyal a buszon,a lány közli vele hogy nem az esete,nem akar tőle semmit,de mégis telefonszámot cserélnek és nem szakítjàk meg egymással a kapcsolatot?Tehát mint barátok továbbra is tartják a kapcsolatot?És a fiú végül is megkapja a szeretetet a lánytól,megkapja a törődést,az ölelést,a simogatást,a kedves szavakat?Csak csók,meg szex nincs,de azonkívül hozzábújhat a lányhoz ha akar?Tehát egy visszautasítás nem feltétlenül jelenti azt,hogy a fiú és a lány nem lesz egymással kapcsolatban?

2020. okt. 23. 15:22
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
54%

Hú, hallod kérdező!


Két extrém esetem is volt a témában!


Az első: visszautasított a lány, de mindenáron a barátom akart lenni. Én elfogadtam, mosolyogva rábólintottam, aztán a következő napon beállítottam hozzá a szennyes alsóneműimmel meg zoknijaimmal, hogy légyszí mosd már ki nekem ezeket! Elvégre barátok volnánk és a barátok segíteni szoktak egymásnak, vagy mi a szösz! ;) Mondanom sem kell, onnantól valahogy már nem akart többé a barátom lenni! XD Erről ennyit!


A második alkalom meg: Amikor ugyancsak visszautasított egy másik lány, de amit az #5-ös is írt, olyan szinten erőszakoskodott, annyira levakarhatatlanul csüngött a nyakamon, hogy de azért legyünk barátok, mert ő igenis szeret, mint barát! Egy idő után már úgy eldurrant a fejem, hogy szemen köptem őt! (erre mondjuk a mai napig nem vagyok büszke, de csak így fogta fel, hogy én meg a barátságára nem tartok igényt, én szó nélkül tovább álltam a visszautasítása után, ő viszont a szép szóból sehogy sem értett.)

2020. okt. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 PetheD ***** válasza:
Tapasztalatom szerint van ilyen barátság, de nagyon kell vigyázni, mert ha valamelyik fél átlép egy határt, az a kapcsolat megszakadását vonhatja maga után. A szeretet és a tisztelet magasabb rendű a szerelemnél, de ha az ember szerelmes, nem feltétlenül látja reálisan a dolgokat. Ami problémát okozhat még, az a félreértés, ezért jó, ha megbeszélitek, kinek mire, miért van szüksége.
2020. dec. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!