Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Tenni akarok azért, hogy ne...

Tenni akarok azért, hogy ne legyek egyedül de minden más miért megakadályoz benne?

Figyelt kérdés

Mindig is egyedül voltam egész életemben.

Nemrégiben sikerült két lánnyal megismerkedni, egyikkel még a nyáron, másikkal a héten. Mind kettőnek az lett a vége, hogy itt hagytak az első találkozó után. Beszélgettünk neten, majd mikor eljött a nagy nap, találkozzunk. Minden oké volt (szerintem) de mikor hazaértem írtam nekik és az egyik azt írta, nem akar többet találkozni velem. A másik meg meg sem nézi amit írtam neki... Pedig elérhető (facebook) tehát ő is kidobott.

Olyan egyedül vagyok megint mint mindig. Senkivel sem tudok beszélgetni nap mint nap, órákat. Egyedül vagyok és nem értem mit rontok el és mit tettem amivel mindenkit elijesztek magam mellől...

Mit tegyek? Vagy mi motiváljon egyáltalán az ismerkedésre? Úgy is itt hagynak az első találka után, semmi értelme. Senki sem akarna engem maga mellé...


18/F



2018. okt. 7. 15:37
 1/9 anonim ***** válasza:

Képzeld el azt az énedet akivel meg vagy elégedve és szerinted mindent jól csinál.

Megvan?

Mi a különbség köztetek?

Megvan?

Dolgozz rajta

2018. okt. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A hiba benned van valahol, ha személyesen ennyire ellenszenves vagy, valószínüleg megjátszod magad, méghozzá rossz irányba.
2018. okt. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Megvagyok elégedve magammal és nem, nem játszom meg magamat. Pontosan olyan vagyok, úgy viselkedek személyesen mint élőben.

Ha elölről kezdhetném mind a két találkozó, ugyan úgy csinálnék mindent. Nem én rontottam el valamit és biztos bennem van a hiba, csak valahogy soha senki sem mondta el, vagy nem is ír vagy csak annyit ír hogy ennyi volt.

2018. okt. 7. 15:52
 4/9 anonim ***** válasza:
81%
Előbb-utóbb biztosan megismerkedsz majd valakivel, akivel meglesz az összhang és a kölcsönös szimpátia. Nekem is volt már egy pár próbálkozásom interneten, viszont a többség pár hónap beszélgetés után megunt és szó nélkül lelépett. Mindössze 2 fiúval jutottam el a találkozásig. Az egyikükkel azt hiszem 6x találkoztam, mire rájöttem, hogy mégsem érzem magam jól vele és valójában lelkileg csak lehúz. A második srácnál meg már az első alkalommal éreztem, hogy mi ketten ég és föld vagyunk. Még szerencse, hogy csak 2 órát töltöttünk együtt, mert tovább egyébként sem bírtam volna hallgatni azt a maszlagot, amit ott lenyomott nekem. Ő például nagy csalódás volt, mert egyáltalán nem ilyennek képzeltem el és ismertem meg interneten. Néha már az én kedvem is teljesen elmegy a próbálkozástól, a keresgéléstől, mert tudom, hogy nem vagyok egy könnyű eset és nem feltétlenül fogadna el bárki maga mellé. A továbbiakban inkább abban reménykedem, hogy talán majd élőben összejöhet valami, bár a zárkózott, félénk természetemből kiindulva, erre nem sok esélyt látok sajnos. 18/L
2018. okt. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Ez az előbb utóbb sokat nem segít, elhiszem, egyszer biztos, de ahhoz tenni is kell. Hozzám nem fog odajönni egy lány se. Nem tehetem meg amit mondjuk te, hogy adsz a külsődre és akinek szimpi vagy odamegy és ennyi. Nekem itt tenni kell azért ha akarok valakit magam mellé.

Az összhang és a közös dolgok megvoltak mindegyikben. Sokat beszélgettünk mielőtt találkoztunk. Tudtam milyen. Én nem kaptam ennyi esélyt, hogy bizonyítsak (6x ugye) én is ha kapnék 2. esélyt (és elmondaná mi nem tetszett neki) javítanék rajta és lehet működne...

Nagyon érdekelne ha mesélnél erről a srácról akivel 2 órát beszélgettél, hátha én is ilyen lennék. Erről mondanál többet? Miben volt más vagy miért érezted így? Vele ezt hogyan tudattad?

2018. okt. 7. 16:20
 6/9 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem görcsösen ragaszkodó lehetsz, ami taszítja őket. Az, hogy szerinted minden oké volt, az nem jelent semmit. Ha saját magunkról van szó, akkor nagyon nehéz objektívnak lenni, de megkell tanulni ezt, mert mások nem fogják megmondani, hogy mi az, amin változtatni kéne. Szerintem ha szánsz rá egy kis időt, akkor kitudod deríteni magadtól is, hogy mi volt a baj.
2018. okt. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Akiket megkedvelek és ad rá okot, hogy szeressem igen is ragaszkodom. Ki nem? Szeretteinket szeretjük és nem akarjuk elengedni. Akivel mondjuk 2 hónapig napi szinten órákat beszélsz, videó chatelsz és nagyon nagyon bírod miért akarnád csak úgy elengedni? Meg lehetne beszélni? Vagy legalább okot adhatna mi történt és miért? Mi az, hogy nem fogják megmondani? Mondja meg mi taszító bennem. És nem, nem jövök rá magamtól. Én ha vissza tekerhetném az időt mindent ugyan így csinálnék, én nem vettem észre semmit amit rosszul csináltam volna, ez csak az első találkozó volt.
2018. okt. 7. 16:56
 8/9 anonim ***** válasza:

Miért nem tudsz megégedni magaddal és a helyzeteddel?


Találd meg a jót.

Minek feleslegesen p..ci után kaparászni?



Annyi minden van, amiért hálát adhatsz.

Egészséges vagy, van telefonod, interneted, tanulhatsz stb...


Én is egyedül vagyok. Nem vagyok magányos farkas, vannak haverjaim, rokonaim, de nem vagyok egy szórakoztató alak.

Sokszor unatkozom, ha éppen nem zh-rs készülök/dolgozom/családdal vagyok.


Találj ki valamit!

Nekem is pl rengeteg "projekt" jutott eszembe, amit meg szeretnék csinálni, pl Honda Accord, furgon,. Pc felújítás, szobám tatarozása...

Csak ezekben a pénz gátat szab.

És ha valóra is váltanám ezeket az álmokat, akkor is csak a saját magam "spirituális börtönét" dekorálnám.


Viszont, ahogy mondtam: hálás lehetek mindenért! Már csak az életemért is, hiszen az élet egy csoda! amit nem szabad búslakodással tölteni. (Nem vagyok elvakult vallásos)


18F

2018. okt. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Szerintem nem feltétlenül benned van a hiba. Nagy az esély arra is, hogy mondjuk csak szimplán személyesen nem találtátok meg úgy az összhangot, vagy egyszerűen csak levontak elsőre egy véleményt rólad, és ennyi. Ha nem vagy rögtön, első találkozásra/látásra szimpatikus, és nem loptad be magad a szívükbe, akkor ők az alapján már el is döntötték, hogy bírnak-e vagy sem.

Sajnos nagyon sok ember ilyen, és én épp azért vallom a ,,Ve adj az első véleményedre/benyomásodra" Elvet,(és próbálok minél inkább eszerint is élni) mert ki tudja,mi lapulhat a felszín alatt... Lehet hogy tökre összeillünk, csak ez nem látszott meg elsőre. (És nem egyszer vált már ez be)

Szóval ne aggódj, nem feltétlenül benned lehetett a hiba! ;)

16/L

2018. okt. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!