Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van olyan,hogy egy lány vagy...

Van olyan,hogy egy lány vagy nő nem is érti,hogy próbálkozhat nála egy előnytelen külsejű fiú vagy férfi?

Figyelt kérdés
Mondjuk egy 30-as csinos nőnél bepróbálkozik egy túlsúlyos,bamba kinézetű 50-es férfi,és a nő megkérdezi tőle hogy ezt mégis hogy gondolja uram?Nézett már tükörbe?És meglepődik hogy ismerkedési szándékkal lép hozzá a férfi,azt gondolta csak a pontos időt akarta tőle megkérdezni,eszébe se jutott volna hogy egy olyan külsejű férfi ismerkedni akar vele.

2020. okt. 26. 12:26
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
45%
Van, de ez hatalmas tahóság.
2020. okt. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Ugyanakkor el is bizonytalanodik a lány,hogy talán nem is olyan szép,ha egy ilyen külsejű férfi próbálkozik be nála.Mert azt gondolja,ha szép lenne,egy ilyen külsejű férfi oda se merne menni hozzá.
2020. okt. 26. 12:29
 3/27 anonim ***** válasza:
97%
Kérdező, hallottad már azt, hogy vannak emberek, akik bárkinél bepróbálkoznak és majd a nagyszámok törvénye alapján csak összejön egyszer neki valaki?
2020. okt. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen. Velem is volt, hogy 19 évesen nem értettem, mit akar a 45 körüli csávó tőlem, hiszen nincsen minden lánynak apakomplexusa, de nem voltam bunkó, csak megmondtam, hogy "köszi, de nem érdekelsz" ennyi. Nem fejtegettem az okokat, minek is?
2020. okt. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

"túlsúlyos,bamba kinézetű 50-es férfi"

Ez éppen nem az a kategória, aki BÁRKINEK is vonzó lehetne!

Itt egyedül a kora az, amiröl nem tehet, ha kicsit is igényesebb lenne, akkor nem hajléktalan hatást keltene!

2020. okt. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
#3 igen,de én most nem azt kérdeztem hogy ők is el fognak e kelni,hanem hogy vannak e olyan nők,akiket megdöbbent,hogy egyàltalán hozzájuk mert szólni.Azt mondják a férfinak,Te jó isten,maga hol él?
2020. okt. 26. 12:38
 7/27 anonim ***** válasza:
65%
Jah vannak ilyen nők, akik ilyen lenézően utasítanak el másokat, küllem alapján.
2020. okt. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

Igazából a #4-es válaszoló leírta azt, amit én szerettem volna.

Engem sokkal inkább meglep, ha valaki jóval idősebb, és úgy szólít meg, de az még inkább, ha teljesen ismeretlenül teszi.

Az okok nem érdekelnek.

22/L

2020. okt. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyan akar ismerkedni velem, aki nem szimpi, egyszerűen lekoptatom, de nem gázolok bele a lelkébe, hogy hogy képzeled, hogy leszólítasz... Ha egy csaj így reagál, mint az általad leírt szituban, akkor inkább örüljön a srác, mert ez az alma lehet, hogy szép, de belül rohadt.
2020. okt. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
#4 és letegezted a 45 éves férfit?Mert vannak olyan lányok,nők,akik màr csak azért is magázzák a férfit, mert annyira nem jön be nekik a férfi,hogy nem 3 lépés távolságot akarnak tőlük tartani,hanem 33 lépést.
2020. okt. 26. 12:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!