Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van olyan,hogy egy lány vagy...

Van olyan,hogy egy lány vagy nő nem is érti,hogy próbálkozhat nála egy előnytelen külsejű fiú vagy férfi?

Figyelt kérdés
Mondjuk egy 30-as csinos nőnél bepróbálkozik egy túlsúlyos,bamba kinézetű 50-es férfi,és a nő megkérdezi tőle hogy ezt mégis hogy gondolja uram?Nézett már tükörbe?És meglepődik hogy ismerkedési szándékkal lép hozzá a férfi,azt gondolta csak a pontos időt akarta tőle megkérdezni,eszébe se jutott volna hogy egy olyan külsejű férfi ismerkedni akar vele.

2020. okt. 26. 12:26
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%

Az se mindegy milyen szöveggel jön az ember. Múltkor egy buliból akart hazavinni egy 50es pasas BMW-vel, még a kulcsot is megpörgette. Szegény be volt nyomva, mint a szög. Mondtam neki, inkább megyek taxival és jobb lenne ha ő is inkább azzal menne haza. Láttam elindulni... Csoda, hogy nem ölt meg senkit.


Amúgy ha valaki normálisan kérdez normálisan válaszolok, de az ilyen bunkónknak, hogy hogy szijjacicavangazdád? Szöveggel jönnek, azoknak hasonló stílusban válaszolok.

Egyszer a boltból kifelé leszólított egy srác. Nagyon normális volt, mondta, hogy nagyon megtetszettem neki, és gondolta megpróbálja. Van amúgy párom, már 6 éve,ezt el is mondtam neki, meg mutattam közös képet is, hogy nem kamu. Viszont azt is mondtam, hogy nagyra értékelem a bátorságát, hogy megszólított, és további sok szerencsét kívántam neki. Így is lehet.

2020. okt. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
Előnytelen külsejűbél nem gondolok ilyesmit, igénytelennél viszont igen... nem értem, hogy gondolja, hogy egy ápolt, kellemes illatú, tiszta nőnél esélye van (igen, van ilyen, amikor 6napos izzadtság meg cigiszagú, piszkos bőrű, csatakos hajú ember jön oda)... vagyis sajnos tudom, hogy gondolja, de nem értem azt, akinek ennyire nincs önkritikája vagy igényessége. Bár azért én vagyok annyira konfliktuskerülő, hogy nem kérdezek rá, hogy hogy gondolta ezt, csak magamban gondolom.
2020. okt. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy én a látványosan idősebbeket magázni szoktam, nekem így tanították, nem fog ráállni a nyelvem a tegezésre, akkor sem, ha engem letegeztek. És én is azért megmondom annak, aki érdeklődik, hogy "Köszönöm, inkább nem".
2020. okt. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%

Szép soha nem voltam, de mások "nevében" kiakadtam, persze nem mondtam ki soha.


Van kettő nagyon szép barátnőm, és mindig rajtam vagy egy másik, nem (annyira) szép barátnőn keresztül próbálnak a fiúk, pasik, férfiak ismerkedni...


Engem nem zavarna, hogy hogy néznek ki, hogy ha az ő motivációjuk sem az lenne, hogy de szép a lány. De nekik nyilván külsőre tetszik meg, míg a saját külsejük nem érdekli őket.


És igen, utáltam ezt, mert legszívesebben mondtam volna, hogy "ember, nézz már tükörbe, ezt nem gondolhatod komolyan".

2020. okt. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
81%
Azért attól is függ a reakcióm, hogy hol akar próbálkozni, ha utcán, akkor nem reagálok, ott sosem ismerkedek. Ha valamilyen társaságban, akkor csak udvariasan elutasítom, ha ennek ellenére eröszakosabb, akkor viszont javaslom neki a tükörbenézést.
2020. okt. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
48%
Legalább van bátorságuk, az is valami.
2020. okt. 27. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
26%

Hát, nem tudom, eddig engem szerencsére azért ennyire nem aláztak meg.


Csúnya/20F

2020. nov. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!