Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Önként választott egyedüllét?

Önként választott egyedüllét?

Figyelt kérdés
Teljesen kiábrándultam az emberekből és nem mondanám hogy zavar. Apámmal és az élettársával élek, velük van még a két fiúk de senkihez nem kapcsolódom, anyámmal is ritkán beszélek a fél testvéremmel meg egyáltalán nem mert teljesen közömbös. Nagyanyám érdeklődik néha irántam, válaszolok is de annyira nem izgat. Semmi értelme nincs az emberi kapcsolatoknak ha nincs kapcsolódás, emberekkel körülvéve is lehet valaki magányos. Egyedül járok kelek a világban és nincs igényem emberi kapcsolatokra, max egy kevés beszélgetésre interneten keresztül és annyival ki is van elégítve az igényem. 20f
2020. okt. 27. 00:18
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
És mi a kérdés?
2020. okt. 27. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Bármit mondok abban mindig találnak mások valami kivetni valót, ezért hagyom inkább az emberi kapcsolatokat. Láthatatlan vagyok az emberek számára tehetek bármit.
2020. okt. 27. 00:28
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem térj majd erre vissza 5 év múlva, tapasztalat, én direktbe próbáltam társaságibb lenni csak azért is, nem éreztem jól magam benne.
2020. okt. 27. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Ha az emberek nem vesznek engem észre akkor akkor se vegyenek észre ha bajban vannak és segítségre van szükségük. Bezzeg ha az út szélén haldokolna valamelyik örülne ha segítséget hívnék viszont én átfogom lépni.
2020. okt. 27. 00:32
 5/25 anonim ***** válasza:
0%
Tedd azt.
2020. okt. 27. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Azért ez nagy diferencia. Én pl utálom a társaságot, de eszem ágában sem volna egy bajbajutott embert segítség nélkül otthagyni.


Ez nekem inkább ilyen harag és dac keverékének jön le nálad, nem a magányos életvitelt szereted, hanem simán haragszol a társadalomra.

2020. okt. 27. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
6. Egyáltalán nem szeretem a társadalmat és azt fogják kapni tőlem amit én kaptam tőlük.
2020. okt. 27. 00:41
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Igen erre gondoltam, ez inkább szimpla harag.
2020. okt. 27. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
De jobban szeretek egyedül lenni, nem tudja felkelteni az érdeklődésemet senki. Semmi kedvem azon gondolkodni hogy másnak mi jár a fejében vagy milyen pitiáner dolgon sértődött meg.
2020. okt. 27. 00:47
 10/25 A kérdező kommentje:
Bírom amikor valaki nekiáll rimánkodni hogy mennyire megvan sértve mintha érdekelnének az érzései.
2020. okt. 27. 00:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!