Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Azért nehéz találni egy...

Azért nehéz találni egy férfinak nőt,amiért munkahelyet?A munkahelyek telítve vannak,a nők meg foglaltak?

Figyelt kérdés
Lehet hogy ez csak az én véleményem de a legtöbb nő csinos.És aki csinos,az foglalt is.Én az elmúlt 10 évben sok nőt megismertem.90%-uk jól nézett ki és a 89%-nak volt párkapcsolata.Vagy élettárs,vagy férj,vagy barát,vagy szerető,De volt.Állítólag nőből több van Magyarországon mint férfiból,hogy hogy csinálják hogy találnak maguknak férfit,hogy honnan szedik őket össze nem tudom.Én komolyan férfiból nagyon sok egyedülállót ismerek,nőből meg nagyon keveset.A férfi nem talál a sok nőből magának párt,a nő meg a kevésből is talál magának.Sőt,Még válogatni is tudnak,pedig nem nagy a választék.Én azt hiszem lenne mit tanulnom a nőktől.

2020. okt. 29. 04:48
1 2
 11/17 October15 ***** válasza:
87%

A nők 90%-a csinos? :D Hát biztos van az a véralkohol szint ahol ez már igaz. Ugyanakkor ha feltétleezzük, hogy színjózanul állítunk valamit akkor már sántít a dolog. Ettől függetlenül ha nem is teljesen érdektelen a külső azért bőven van hibahatár szóval yep ha a személyisége adott akkor fog találni valakit akinél benne van ebben a hibahatárban. Ahogy a pasik többsége is. Ha elfogadjuk, hogy több egyedülálló férfi van mint nő akkor az 2 dolgot jelenthet ebben a kontextusban: A): A nők jobban meggondolják, hogy belemenjenek-e egy kapcsolatba [lévén ha nem teszik akkor kap kosarat a pasi ugyebár], B): Egyszerűen a férfiak személyisége annyira satnya, hogy nem tudja kompenzálni az egyéb hiányosságokat.


Vagy lehet hogy a valóságban élünk és a nők rájöttek, hogy a legkönnyebben úgy ráznak le téged ha azt mondják, hogy van valakijük. :D

2020. okt. 29. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
97%

Nekem, mint nő ez a hiszti egyáltalán nem szimpatikus, pláne nem férfias. Egy normális nő sincs, mind foglalt illetve az meg, hogy el kéne téged kényeztetni ne haragudj, de undorító és nálam kiverte a biztosítékot.

Tudod egy nőért meg kell dolgozni. Udvarolni, figyelni rá, tisztelni, szeretni. Ez alapján te inkább elvárod, hogy szeressenek aztán talán ha ez teljesült te is szereted a "párodat".

2020. okt. 29. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
98%

Ja, lenne mit tanulnod: tiszteletet. Te nem tiszteled a nőket, ami az írásaidból is kiviláglik. Egy nőnek nem kell elkényeztetnie a férfit, hanem párként kölcsönösen kell egymásért tenni, dolgozni és így kedveskedni. Ha így veszed, a munkahelyen is kell dolgozni, akkor a párral miért ne kéne?

Amúgy te tipikusan az vagy, aki nem látja reálisan a világot, ugyanis én nőként mondom, hogy olyan nem létezhet, ahol 90%-a szép a nőknek. Ez nem hangzik túl reálisan.. amúgy nem lehet, hogy mint más is mondta, mindenki azt mondja, hogy párja van, ha van, ha nincs?

2020. okt. 29. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 October15 ***** válasza:
100%
12.: "Tudod egy nőért meg kell dolgozni. Udvarolni, figyelni rá, tisztelni, szeretni." Ha már ennyire számon akarunk kérni egy bizonyos szintet [nem mondom, hogy ne tegyük] akkor az legyen inkább az, hogy az álltalad írtakat úgy általában véve az összes emberrel szemben kell gyakorolni függetlenül a nemétől. :D
2020. okt. 29. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
96%
"Én azt hiszem lenne mit tanulnom a nőktől." Zseni vagy, ha belátod, hogy mekkora h***e vagy. Csak így tovább! Remélem, nem állsz meg a szándéknyilatkozat szintjén, hanem teszel is valamit.
2020. okt. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
34%
Egy részben igaz a férfiak sokkal többen vannak a nők meg kevesebben igaz nem orbitális különbség van de pont elég hogy érezzék hogy bizony a gyakorlatban nem jut mindenkinek pár! Lényegeben ezért a nők sokkal válogatósabbak a férfiak meg nem... nyilván ha fordítva lenne akkor a helyzet is fordított lenne... sajna ez van a nemi És szaporodási vágyak erősebbek Mint azt sokan hiszik és megint teljesen két külön a dolog hogy egy nő azert nem kezd ki egy nyomorultal mert van 100 másik + 50 sokkal jobb a közvetlen közelében... vagy pedig egy sincs és nem tud válogatni...
2020. okt. 30. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
46%

#10


Szerintem a kérdező inkább arra gondolt, hogy -bocsánat, nyers leszek- nőből nagyon kevés olyan van, akire nem áll egy egészséges férfi cerkája.

2020. okt. 31. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!