Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » 30 éves koromra összeomlott...

30 éves koromra összeomlott az életem. Van kiút?

Figyelt kérdés

Egyetemekről kirugdostak, segédmunkánál többre sose vittem, vagyonom nincs. Alkoholista vagyok 10 éve. Jövőképem nincs.


Stabil párkapcsolatom nem igazán volt, inkább csak pár kalandom..


Azon gondolkodom hogy egy pisztolyt vehetnék egy csapásra megoldanám az összes gondom.Boom. Kész.


2020. okt. 31. 23:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
Kiút mindig van, csak abba kellene hagynod a rinyálást, ahogy itt már vagy öt éve mondjuk, és el kellene indulnod a jó irányba.
2020. okt. 31. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
18%
Úgysem mered.
2020. okt. 31. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
100%

Szedd össze magad, amíg nem késő! Tedd le a piát, ajándékozd el, vagy öntsd ki a wc-be.

Keress magadnak a környéken valami gyári melót első körben és tanulj mellette valami szakmát, ami érdekel. Nehéz lesz elkezdeni, de próbálj meg hinni magadban.

2020. okt. 31. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
19%
Keress magadnak valami alkoholista csajt, aztán igyátok halálra egymást.
2020. okt. 31. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
71%

Az öngyilkosság nem opció, nem lehet kiszállni így.

Ülj le, gondold át őszintén hogy min buksz el állandóan...nem vagy elég kitartó? Nincs célod? Külső kényszerek, stb?

..és gondold át mire vágysz....majd kezdj el haladni arra...fiatal vagy

2020. okt. 31. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
80%
Nem értem az ilyen barmokat, a legjobb élethelyzetben vagy, nincs vesztenivalód ez egy okos embernek azt jelenti hogy bármit kezdhet az életével főleg egy 30 éves fiatal, ennél már csak jobb lehet persze egy ilyen rinyáló kis csajnak mint amilyen te is vagy hát...
2020. nov. 1. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
63%

Bandikám, kiút akkor van, ha csinálsz magadnak.


Mégis, mire számítottál? Valaki odamegy hozzád és jól megment téged? A saját döntéseidtől???

2020. nov. 1. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
65%

Bazsi, Bazsi,


megbezséltük ezt már párszor, menj visszaa az osztrákokhoz mosogatni, ott pont kerestél eleget, hogy az alkholizmusodat tudd táplálni.

2020. nov. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
82%

Én húsz évesen érzem ezt. Mondjuk alkoholista nem vagyok, de szoktam inni én is.

Hol a kiút? Nem tudom. Keress munkát, én is ezt csinálom, csak épp nem kapok sehol. Vagyonom nekem sincs.

Elvonóra is elmehetsz, ha tényleg alkoholista vagy.

2020. nov. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem mondja el vki hh nincs munka? Nekem mindig ketto volt es lett vna tobb is ha gyoztem volna
2020. nov. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!