Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Sokat számít csajozásnál hogy...

Sokat számít csajozásnál hogy van e mobiltelefonom vagy nincs?

Figyelt kérdés
Elromlott a mobiltelefonom és arra gondolok nem veszek már másikat.Sem okostelefont,sem nyomógombosat.Tabletem még működik,talán azért mert azt nem hurcolászom mindenhova a zsebembe.Munkahelykeresésnél megadom az otthoni vezetékest.De ha megismerkedek egy lánnyal,mit fog szólni hogy nincs telefonom?Vagy nem fogja érdekelni?

2020. nov. 2. 17:00
 1/10 A kérdező kommentje:
Ha ugyanakkora esélyem van egy lánynál mobiltelefon nélkül is mint azzal,akkor inkább nem veszek.
2020. nov. 2. 17:04
 2/10 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem menő, egy olyan szintű függetlenség indikátora, amikor már senki nem zargat, senki nem csesztet. Egy emberrel konzultálsz a vezetékesen, ő jelent.
2020. nov. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
A tabletet meghagyom hogy az e-mailjeimet meg tudjam nézni,meg filmeket,meg játszani tudjak,De telefonozni nem szeretnék már.Ha buszon zenét akarok hallgatni,magammal viszem a kazettás walkmant:)
2020. nov. 2. 17:15
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon nagy hülyeség és felelőtlenség is egyben. Elég abba belegondolni mivan akkor ha bajba kerülsz vagy balesetet szenvedsz.. mentőhíváskor nem lesz telód. Munkahelynél szintén hátrány, beteg vagy nem tudod sehogy se értesíteni a főnököd ( ha küldesz egy emailt körbe fog röhögni) és ők se fognak veled tudni kommunikálni ha van valami.

Csajozásnál meg sztem nagyon furán fog lejönni a egy lánynak és ő is felelőtlen embernek fog gondolni , hogy ilyenekbe nem gondolsz bele. Ha nincs pénzed drága telóra , vegyél egy olcsó pár ezer forintos valamit... nem muszáj okostelefon. De valami legyen.

2020. nov. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is felelőtlenség.

Nekem nincsen okostelóm, mert amíg volt, durván függő lettem tőle, ezért csak egy gagyi nyomógombos van, szóval megértem, ha más sem akar drágát.

De tényleg ha az emberrel bármi baj van, fontos, hogy ott legyen.

Na meg munkakeresésnél is fontos. Egy ismerősöm azon bukott egy állást, hogy takarítás közben nem hallotta, hogy csörög a mobilja. A megpályázott munkahely hívta. Mikor visszahívta őket 10 perc múlva, addigra már másnak adták a munkát.

2020. nov. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem már elhajtottak azért mert feltöltőkártyás a telefonom, vannak ilyen nők, de azok jobb is , hogy mással vannak. Úgyhogy egy normális nőt nem érdekli van e épp telód.
2020. nov. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Egy embert nem a mobiljáért szeretnek hanem önmagáért és a személyiségért. Az olyan lánnyal pedig nem kell foglakozni aki a mobilodat nézi, hogy milyen van...

Természetesen jó dolog, ha van egy mobil mert megkönnyíti és felgyorsítja a kommunikációt, de ez egy normális gondolkodású lánynak nem szempont, hogy éppen van vagy nincs mobilod, vagy hogy nem szeretnél most egyet.

2020. nov. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Sokat. Ha nincs konyebben kiderul melyik nőt kell messzirol elkerulni
2020. dec. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hát, nyilván imponáló lenne egy nőnek, de ahhoz már elképesztően komoly nagyvállalkozónak kell lenned, hogy ezt így, ilyen formában megtehesd, valamint egy olyan személyiség is kell hozzá, hogy el tud engedni a kontrollt, ami pedig pont erősen ellentétes ezen emberek személyiségével. Brutálisan fizetett felsővezetők kellenek, akik minden egyes, napi jellegű döntést teljes felelősséggel meghoznak és intéznek helyetted.

Bár nem tudom, miért nem egyszerűbb, ha van mobilod, de csak néhány ember tudja a számod és ők is csak nyomós okkal hívnak.

Ez a célom nekem is, de nehéz,

2020. dec. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

*tudd

nehéz.

2020. dec. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!