Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy ne maradjak egyedül?

Hogy ne maradjak egyedül?

Figyelt kérdés

16 éves koromban egyedül költöztem. Igaz lett munkám is mellette, és zenéltem is bandákban, nagyjából mindig voltam valakivel. De mára már úgy alakult, hogy kevés a munka, kevesebb a zene is az életemben. Barátnőmmel is szakítottunk. Többet vagyok itthon, mint eddig bármikor (egyes egyedül). És én nem ilyen vagyok! Nekem kell a jó társaság, a hobbi, a szórakozás, a baráti kör, és a lány akit szerethetek.


Szóval mit tegyek azért, hogy ne maradjak otthon egyedül, és valami jóval, hasznossal töltsem el az időt?


Nagyon kreatív vagyok, és szeretek tenni az emberekért, a boldogságukért, az életért.


Amikor pénzért dolgozok, "beszűkül az agyam, a látásmódom, és akkor csak a munka van, semmi szórakozás (bár jól érzem magam:)


Mi az igazság?

Mit kell tenni ilyen helyzetben?

Hogy ne maradjak egyedül?


28/f



2020. nov. 3. 05:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld meg az eletedben magtalalni az arany kozeputat. Valoszinu olyan ember vagy aki tiszta erobol porog amikor zajlik az elet … igen am, de mostanában nem porog.

A punnyadtsagban is meg kell talalnod a helyed, nem csak a zsongasnam kell a tarsasag középpontjának lenni.


Masfelol pedig olyan emberekkel vedd korul magad, akik nem csak a bulikban vannak melletted, hanem radnyitjak az ajtot a hideg teli esteken is.

2020. nov. 3. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
zsongasnam=zsongasban
2020. nov. 3. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mindenekelőtt művelődjél továbbra is, olvassál, járjál színházba, hangversenyre, kiállításokra, múzeumokba, kiránduljál, akár egyedül is, és ha gyakran kimozdulsz normális helyekre, akkor találni is fogsz valakit.
2020. nov. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ja, és olvassál, akkor sosem leszel egyedül, hanem a könyv szereplőivel.
2020. nov. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát, nem irigyellek, kérdező. A mai társadalom rohamléptekkel halad a teljes elmagányosodás felé, ez a hülye felfújt járványmizéria meg dob még rá egy lapáttal. Családalapításon még nem gondolkodtál? 28 évesen itt az ideje.
2020. nov. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ki lehet menni a természetbe vagy egy parkba sétálni, vagy leülni egy padra és olvasni vagy nézelődni, vagy csak gyönyörködni a tájban és a természetben.
2020. nov. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!