Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha xanax és alkohol kombóval...

Ha xanax és alkohol kombóval lesz valaki öngyilkos, de időben megtalalják, akkor milyen súlyós következményei lehetnek, csak kíváncsiságból kérdezem, egyik ismerosom miatt?

Figyelt kérdés
Elcsiptem ezt a beszelgetest, hogy ezt akarja, lehet nem gondolja komolyan, ha csak beszel rola.. de mégis mi történne, ha bevenne több levél xanaxot, majd arra meginna egy fél üveg whiskeyt? És ugye megtalálnák, kórház, gondolom gyomormosás, de ha már kicsit későn kerüpne be. Leépülne mentálisan? Van erre esély, vagy a mája tönkremegy egy életre?

2020. nov. 3. 23:23
 1/9 anonim ***** válasza:
82%

Gyonormosas. Mivel ongyilkossagi kiserlet,ezert zart osztalyra kerul .

Majanak az ott beleeroszakt gyogyszerek artanak,nem az,amit elotte beszedett.

2020. nov. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%
Első elég korrekt választ írt. Mosás, zárt, utána pszichiátrián bohóckodás majd hazazavarnak.
2020. nov. 4. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
6%
Nem mossak ki a gyomrat! Minek? Majd a korboncnok lemossa a boncolas utan a patologian.
2020. nov. 4. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
16%
Nem lehetne,h nagyon veszelyes allast vallal az ongyilkossag elott? Akkor ugye nincs riziko..
2020. nov. 4. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
73%
Idegrendszer, agy, vese is károsodhat maradandóan.
2020. nov. 4. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
95%
elősször is, ez nem egy film, ha felszívódott már a szerből valami, semmi garancia nincs, hogy túléli... bőven nem elég egy hánytatás mint a filmekben.
2020. nov. 4. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
28%

Hát én a múltkor kibírtam 100 db 025-ös frontint, és kb 4 liter sört. Igaz a sörözés végre nem emléxem. Se kép-se hang nem volt úgy 1 napig. Valahogy mégis hazajutottam, és az ágyamban ébredtem. Utána még 1 napig full ki voltam ütve. Már többször használtam nagy mennyiségben rivotrilt is. Igaz én egyszer se azért ettem hogy kinyiffantsam magam.

A lényeg hogy szerintem ebbe nem olyan könnyű bele halni. Persze van akinek nincs szerencséje, és sokkal kevesebbtől is megnyekken. Ezt előre nem lehet tudni..

2020. nov. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
96%

Igaz, én nem Xanaxszal, hanem Frontinnal, de kíséreltem meg öngyilkosságot, részeg állapotban. Mivel a gyomromból már nagyjából felszívódott a gyógyszer, így bár kijöttek értem a mentősök, de csak infúziót adtak, az is elég jól kimosta belőlem a mérget, 2 napig voltam kórházban, végig aludtam, egyszer keltem csak fel, akkor bekajáltam, aztán még 1 napig aludtam. Na, olyan jól még nem esett a kórházi étel!


Aztán, amint végeztem ott, haza kellett mennem egy hétvégére, mert valamiért nem tudtak bejelntkeztetni a pszichiátriára. Mivel a második kísérletem volt, ezért már ismertek, és meg tudtak velük egyezni a szüleim, hogy hétfőn bevisznek, addig felügyelnek rám. Ott lehúztam újabb 4 hetet. Maradandó bajom nem lett, legalábbis nem tudok róla. Csakhogy nem mindenkinél alakul így.


Ha csak figyelemfelkeltésből akarod, nem ajánlom. Ha azt akarod, hogy vegyék észre, mi a bajod, csak mutasd ki a szomorúságodat, hagyd, hogy eláruljon mindent a tekinteted. Ha ez sem válik be, lépj le, valahova, messzire. Azzal is rájuk lehet ijeszteni. De tényleg csak akkor, ha nincs jobb megoldás.

2020. nov. 5. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
95%
Amúgy tudom, hogy Rólad van szó. Utolsó vagyok.
2020. nov. 5. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!