Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van értelme teljesen egyedül...

Van értelme teljesen egyedül leélni az életet?

Figyelt kérdés

Ha nincs senki aki közel állna az emberhez, évek óta vagy inkábbi évtizedek óta így él, mi adhat elég motivációt és erőt hogy a teljes életet így le tudja élni valaki?

Ha egyszer sehogy és sehol sem találta azoknak az embereknek a társaságát akikkel egy hullámhosszon lenne, akikkel meglenne az összhang.



#Egyedüllét,magány
2020. nov. 5. 13:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
Persze! Legtutibb! nem kell senkihez alkalmazkodni élheted a saját elképzeléseid szerint az életed,utazgathatsz,hódolhatsz a hobbidnak ,sokáig fennt maradhatsz,korán lefekhetsz ( ráadásul azzal akivel épp szeretnél :) ) na szóval igen érdemes élni!!!
2020. nov. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
ha van kedved beszélgetni írj nyugodtan
2020. nov. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Ebből a megközelítésből tény hogy az egyedüllétnek vannak jó oldalai.
2020. nov. 5. 13:58
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyénfüggő, majdnem mindenki igényli a társaságot, csak van akinek elég évente két baráti találkozó, van aki pedig folyton beszélne valakihez. Neked kéne ismerned önmagad, hogy milyen vagy, ne másokhoz alkalmazkodj. Gondolom nem véletlenül tetted fel ezt a kérdést, ritka hogy valaki a teljes elszigeteltséget hosszú távon élvezné.
2020. nov. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
75%

Ha képtelen vagy alkalmaszkodni a másik félhez, akkor bizony egyedül fogod leélni az eleteted.

Később meg bánod.

2020. nov. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

5-ös hozzászóló:

Az alkalmazkodás magában nem elegendő. Ha számodra valaki antipatikus attól hogy alkalmazkodsz hozzá nem válik szimpatikussá, továbbra sem lesz meg az összhang köztetek mivel ugyanúgy nem fogtok egymás társaságára vágyni és nem fogjátok jól érezni magatokat egymás társaságában ha egyszer unszimpatikusak vagytok egymásnak. Hiába is alkalmazkodsz Te vagy a másik fél.

2020. nov. 5. 15:38
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem találkozol olyan személlyel életed során, akire úgy gondolnál, hogy Ő az Igazi, akkor valószínűleg mindenképp egyedül maradsz. Nem hinném, hogy hosszútávon alkalmazkodni lehetne egy számodra unszimpatikus emberhez, ez esetben marad az egyedüllét. Ha ezt választod, akkor ne ezen agyalj, hanem kösd le magad.
2020. nov. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, kicsit helyesbítve, mivel nem választás kérdése, de ha eldöntöd, hogy inkább egyedül maradsz.
2020. nov. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát én 40 éves vagyok, 20 éves korom óta teljesen egyedül élek (értsd: senkivel nem költöztem soha össze), el se tudnám úgy képzelni már az életem.

Nekem meg az a furcsa, hogy hogy tudja valaki úgy leélni az életét, hogy alkalmazkodik másokhoz, meg kapcsolatfüggő, és csak úgy érzi magát valakinek, ha vannak mellette.

Soha nem éreztem emiatt kevesebbnek magam, sőt őszintén szólva, nem is irigykedem senkire, az ismerőseim közül, akik együtt élnek. Nem cserélnék velük.

2020. nov. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Simán lehet. Nehéz akadály, de le lehet, és lehet jó.

Én biztos élvezném. Akármit csinálnék, szabadon tehetném, egyedül lennék a világban, önmagam. Senki nem ismerne, senkinek nem maradna nyoma rólam.

2020. nov. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!