Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan lábaltatok ki egy...

Hogyan lábaltatok ki egy életcél válságból?

Figyelt kérdés
Hamarosan befejezem az egyetemet, de nem hogy tudnám mi szeretnék lenni, még kevésbé tudom mint az egyetem előtt. Az amit tanulok egyre kevésbé érdekel, és emiatt nem is nagyon tudom magamat elképzelni, hogy ebben az iparágban dolgozzak. Amikor tanulok, vagy a munkahelyre jelentkezem, elfog a rosszullét annyira nem tetszik ez a helyzet, és fogalmam sincs mitévő legyek. Aki volt már hasonló helyzetben, hogyan oldotta meg?
2020. nov. 14. 20:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

szerintem fejezd azért be ha már elkezdted.

aztán utána lehetsz bármi ami szeretnél.

ha meg nem jön be ott lesz a diploma és még ha utálod is a végzettséged és mégis abban fogsz elhelyezkedni,akkor sem kell ótvar sza r helyeken dolgoznod éhbérért megfagyva mondjuk.

2020. nov. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Kezdj el egy vállalkozást. Amikor hazaérsz dolgozz a vállalkozásodon, minden nap egy-egy lépés. Így keress rá a neten: how to avoid wage slavery meg hasonló címkék
2020. nov. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Fejezd be az egyetemet. Menj el egy SSC-be, hogy legalább pénzed legyen mire kitalálod mi legyen belőled
2020. nov. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
mindenképpen befejezem, csak így úgy érzem elvesztettem 5 évet az életemből... de köszi a tippeket!
2020. nov. 14. 21:13
 5/6 anonim ***** válasza:

Fejezd be és kezdj el egy olyan szakot ami érdekel levelezőin, mellette dolgozhatsz a jelenlegi szakmádban, de ha megteheted, akkor menj nappalira. Persze ez csak akkor, ha lenne olyan ami érdekel. De semmiképpen se zárd ki még egy diploma lehetőségét, mert nem megérne még pár év tanulást a több évtizedes lelki nyugalmad? Az időd többségében dolgozni fogsz, szóval fontos egy szerethető munkahely.

Ha nincs ilyen szak, akkor nézz szakma után, ha olyan sincs akkor nem tudom mit ajánlhatnék. De biztosan találnál olyat, ami tetszene, meg lenne rálátásod is pár területre az egyetem miatt + tanulni is tudsz ezek szerint, szóval nem lenne gondod.

2020. nov. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az sokat segít, ha elkezdesz valamit konkrétan dolgozni.


Nekem a munka világa hozta meg az áttörést, mert láttam miben kell fejlődjek, élvezem és szeretem is alapvetően. És sokkal másabb mint az egyetem, pozitív értelemben.

2020. nov. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!