Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nagyon magányos vagyok mi a...

Nagyon magányos vagyok mi a teendő? Hogy jussak ki ebből?

Figyelt kérdés
17 éves fiú vagyok és elég magányos.Van egy két barátom,de ők ,de nem igazán ezek a legjobb barátok.Gyakran az iskolába is melegem van télen és szorongok egyedül a padban míg mindenki beszélget és jól érzi magát.Ha beszélgetek valakivel megnyugszom,már ha hozzám szolnak.Nem bántanak,de akkor legalább észre vennének.Egy árnyék vagyok már 1 éve.yűlölök ebe az iskolába járni és egyedül azért nem megyek el mert már 1 év van hátra.Nem vagyok a testemel se megelégedve.Manapság mindenki vékony,jó teste van.Én se vagyok dagadt csak egyszerűen nem tetszik amit látok.Ha valamiben hasonlítani kezdek másokra,jön valami új amiben kofogást találok.Más testébe bújnék legyen.Másnak képzelem magam kívülről hogy boldog legyek.A jövőmet is elég rosszul képzelem el.Rokonaim családtagjaim külföldi nyaralással dicsekednek míg én nem jutok el a fővárosba se.

#magány #iskola #depresszió #idézet #élet.nincs életcél
2017. szept. 4. 18:53
 1/4 A kérdező kommentje:
Utolsó barátom elment 2.-ba.Most 4.-es vagyok
2017. szept. 4. 18:56
 2/4 anonim válasza:
Próbálj meg a sulin kívül is barátkozni, mondjuk valamilyen szakkörön vagy sportedzésen, ott közös érdeklődésű emberekkel könnyebb lesz beszélgetni. Tanulj sokat, az ad életcélt. Majd bejutsz valami egyetemre, akkor majd csak nevetsz ezen.
2017. szept. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló szituban nekem az segített, hogy elkezdtem futni járni, majd futóversenyekre is beneveztem. Marha sok ismerősöm, barátom lett, lefogytam, leszálkásodtam.

Elfáradtam minden nap, és elfogyott az erőm a hülyeségeken való agyalásra, úgy aludtam mint a tej. És királynak éreztem magam. Próbáld meg, hátha neked is bejön! :)

2017. szept. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sportolj!

Ha csapatban játszol, akkor sok új ismerősöd, barátod is lehet. És a testeddel sem lesz gond.(Nekem a sport nagyon sokat jelent.)

Én most vagyok egy napja a középsuliban és nagyon nem szeretem. Egy emberrel beszéltem még. Nem tudom, hogy nyissak.

De te ezen már túl vagy.

Szóval csak hajrá! :))

15/L

2017. szept. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!