Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Valami eszméletlenül nehezen...

Valami eszméletlenül nehezen jövök ki az emberekkel. Mondhatni sehogy sem. Így mihez kezdjek?

Figyelt kérdés

A saját családom nem bír engem elviselni. Ha a szüleim kitalálnak valamit, ami végett együtt kell lennem a tesóimmal és a párjukkal, nekem az egyenlő egy halálos ítélettel. Folyamatosan beszólogatnak, veszekednek, ha nem hagyom magamat, akkor a szüleim is ellenem szegülnek, és hatalmas vita lesz.


Bár anélkül is megkapom, hogy beteg vagyok meg idióta, idegesítő, stb...

Próbálok barátkozni interneten, élőben egyaránt. Sehogy nem megy. Furának tekintenek.


Több Facebook csoportban is bent vagyok, amelyek megfelelnek az én érdeklődési körömnek, de ott sem tudtam összebarátkozni senkivel. Mivel kutyamániás vagyok, így sokszor vittem futtatóba a kutyusomat, de ott is 5 perc után lelépett az egyik, pedig csak megsimogattam a kutyusát, és megkérdeztem mennyi idős az övé. Röviden válaszolt, láttam, hogy idegesítőnek tart, így leültem a padra, rá egy percre megfogta a spánieljét, ráadta a pórázt, majd köszönés nélkül elment...


Egyre rosszabbul viselem a magányt. Sehol nem jön össze még egy beszélgetés sem, ami tovább tartana 5 percnél. Volt már párkapcsolatom, azoknak heteken belül vége lett, mert nem akartak velem lenni, és írásban vetettek véget a ''kapcsolatnak.''

Így mihez kezdjek?


(19 éves lány vagyok.)


2020. nov. 15. 11:13
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Egyébként már kérdeztem meg néhány embert, hogy mi bajuk van velem. Általában azt mondták, hogy nem lehet velem normálisan beszélgetni, furákat írok, érdekesen gondolkodom...


Ezzel nem tudok mit kezdeni, tényleg. Még egy olyan válasz okés lett volna, hogy sokat dumálok, vagy kötekszem, akármi... Azokon tudnék változtatni. De a gondolkodásomon hogyan?

Így sem tudom miről van szó pontosan, mert a gondolkodás egy elég tág fogalom, ugyebár...

2020. nov. 15. 15:40
 12/13 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy néhányan közülök irigyek vagy féltékenyek rád?
2020. nov. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Biztos nem.
2020. nov. 16. 01:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!