Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Azt akarom hogy vége legyen......

Azt akarom hogy vége legyen... de hogyan?

Figyelt kérdés
Unok már mindent... Elegem van mindenből... Mindennap ugyanaz a sz*r és soha, de soha nem változik semmi. Elgem van a munkámból, az emberekből, pláne a nőkből akik csak szórakoznak velem. 3 éve mindig az van, hogy próbálkozom, remélem hogy jobb lesz és csak az újabb pofonba szaladok bele. Senkit nem érdeklek, mindenki csak a saját sz*rságaival van elfoglalva meg az a legnagyobb problémája hogyan legyen több pénze. Micsoda problémák... Amikoráseg küzd hogy egyik napról a másikra meg tudjon élni meg örül ha ebbe a retek helyzetben megmarad még a munkája. Szívem szerint megölném magam csak nincs ahhoz se elég erőm.

2020. nov. 23. 15:18
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
-Mondotta vala a #10-es nagy nagy bölcsen, majd eltávozott recsizni egyet nagy örömében, titokban reménykedve hogy eme kommentje végre valahára felkeltik a nőstényegyedek figyelmét irányába.
2020. nov. 23. 16:41
 12/21 anonim ***** válasza:
86%

#11

Tévedsz, itt vagyok!:D

Nekem veled ellentétben nem kell recskáznom sehol, mert kiegyensúlyozott, normális házasságban élek. Este - vagy bármikor - csak oldalt fordulok és ott egy gusztusos, jó illatú "nőtényegyed", aki még szeret is.:)

2020. nov. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
61%
Miért dőltök be ennek a provokatív idiótának?
2020. nov. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Aranyos vagy, de nekem nem kell hazudnod a "kiegyensúlyozott" házasságodról, azt tartsd meg a nőstényednek inkább ;)

De kösz, hogy feldobod a napom :D

2020. nov. 23. 16:51
 15/21 anonim ***** válasza:
62%

Vitázni nem szeretnék, inkább nullázatok le, de azért a kérdezőt is meg lehetne érteni...

Ti még nem voltatok feszültek?

Arra gondoltatok már, hogy senkinek nem tudja magából kiadni és azért írja meg esetleg ilyen stílusban? Ahelyett, hogy segítenétek megy a beszólás...


Tudom, hogy sokan azért akadtatok ki mert "aranyos" kommenteket küldött a másiknak...valóban erős volt, de én inkább a kérdésére koncentrálnék...(akár kitalált, akár valós legyen az...)


Igazából előttem már volt olyan, aki elmondta, hogy a legfontosabb most az lenne, ha valakinek elmondanád, hogy mi bánt. Ha tényleg nincs ilyen személy, akinek kiadhatnád magadból akkor egy pszichológust felkereshetnél szerintem is. Azt kéne megtalálni, hogy mi miatt lett eleged mindenből, mi váltotta ki ezt. Ehhez meg szerintem szakember segítsége kéne.

2020. nov. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
36%
Első lépés :Hagyd abba ezt a szánalmas önsajnálkozást aztán ne legyél ennyire tapló
2020. nov. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:
81%

Kedves kérdező!

Apám alkoholista volt, rettenet kínokat okozva, interneten irogatott a több ezer ismerősének hogy az ártatlan anyukám ku**a.

Rá nem sokkal később el tudtam költözni egy kis albérletbe, és vasárnap is eladóként dolgoztam.

Ennek kb 8 éve.

Ma 2 millio forintos havi bevételem van nettóban, fuvarozási, konténerezési cégből.

A semmiből is lehet tornyokat emelni, csak össze kell szorítani a kezed, azokban az években amíg munka van es eredmény nincs.

Nő vagy egyébként..

Vagy, szidd a világot mit adott...

Egy dolog hogy minek születsz, de ha van egy kis kreativitásod, ügyészséged, simán a szarból is élhetsz egy középszerű életet minimum.

A szerelmi életedre nem tudok mit mondani, amputált lábú néma emberek is házasságban élnek, ismerek egy ilyen embert, màr ilyen volt mikor találkozott egy teljesen egészséges nővel.

Vagy nem elégszel meg a te kategóriáddal, mondjuk egy 10/3-4es nővel(tippelek), és ez a te hülyeséged, vagy olyan a személyiséged hogy senki sem tudja tolerálni. Én olyannal még nem találkoztam akinek ennyire nem jött össze de minden okés volt vele..

Azt akarom mondani minden amit leírtál az a te kezedben van, csak idő, erő és türelem kell hozzá.

2020. nov. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
53%
*nő vagyok egyébként(17)
2020. nov. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
7%
Hát kérdező, én csak azt javaslom, hogy gyakorin NE várj szimpátiát. Pont ide járnak a lehúzó emberek. Szóval itt ne próbálkozz! Bocsi. :(
2020. nov. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
24%
Koltozz kolostorba
2020. nov. 30. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!