Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Vannak olyan szerencsés...

Vannak olyan szerencsés férfiak,akiknek nem elég hogy csinos barátnőjük van,de a barátnő ráadásul mindennap szexelni akar?

Figyelt kérdés
Tehát nem az van mint általában hogy a nő nem akar szexelni, elutasítja a férfit azzal,hogy fáradt,fáj a feje,most jött meg neki, hanem a férfi utasítja el a nőt hogy fáradt vagyok,fáj a fejem,most nem áll fel és hasonló indokokkal.A nő meg ettől frusztrált lesz,mert neki szüksége van a mindennapi szexre,ezért fölmegy a rosszlányok.hu-ra és kinéz magának egy férfi prostituáltat aki 20 ezerért kielégíti.Létezhet ilyen?

2020. dec. 3. 07:38
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
90%
igen van, csak te vagy a világ lúzere..
2020. dec. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
90%

Én csúnya nő vagyok de van még bennem annyi tartás hogy ne adjak egy faszinak 20 ezret azért, hogy tönkretegyem a napját. Nem tudod hogyan gondolkozik egy átlagos nő, arról meg végképp nincs fogalmad sem, hogy hogyan működik az általad vázolt párkapcsolatok dinamikája.

Látszatra nem erősséged a gondolkodás sem.


De a lényegre válaszolva: vannak olyan párkapcsolatok ahol a nő akar gyakrabban szexelni a férfinál.

2020. dec. 4. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Most akkor írd le érthetően konkrétan hogy mi a kérdés. Biztos létezik ilyen nő, de az nem a jó fajta inkább keresnék mást. Az hogy szép valaki nem elég egy kapcsolathoz.

26/L

2020. dec. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!