Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hosszabb ideig egyedül ti is...

Hosszabb ideig egyedül ti is rosszul vagytok? Hogyan kezelitek?

Figyelt kérdés

Én évek óta a párommal lakom és általában egyedül is feltalálom magam, de kb már 2-3. nap érzem,hogy nem viselem jól a magányt és már nem tudom mit kezdjek magammal.

Ha takarítok, főzök vagy van elintèzni valóm akkor minden oké...de ha ezek megvannak akkor utána nagyon elkezd hiányozni a párom (munka miatt néha 2-3 napig nincs itthon).

Mostanában a barátaimmal(abból sincs sok) sem mindig találkozunk,mert vagy elfoglaltak vagy a párjukkal vannak.


Estènkènt a legrosszabb, nehezebben megy az elalvás és elönt egy fèlelem èrzet. Pláne ha kicsit rosszul érzem magam és nincs itt senki, már a pánik szelén állok. Olyankor az zajlik le bennem, hogy egyedül fogok meghalni, nincs itt senki aki segítsen stb.


Ti is ilyen furák vagytok egyedül? Hogyan kezelitek? Csak én utálom ennyire ?

23n


2020. dec. 15. 21:48
 1/8 anonim ***** válasza:
74%

Én elvagyok egyedül, önmagammal, önmagamban.

Te társfüggő vagy, ami azért nem jó, mert ha egyszer szakítás lesz akkor begolyózol szingliként.

Aztán beleugrassz az első kapcsolatba ami adódik, legyen az akármilyen is, csak egyedül ne kelljen lenni.

Plusz az is hátulütője hogy a társfüggők partnere általában úgy érzi hogy megfojtják, és nem bírják túl sokáig.

Én sem bírnám ha társfüggő lenne a párom, mert egyedül is egy egész vagyok, kell az énidő.

2020. dec. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%
Én imádok egyedül lenni!! Sajnos kb max pár óráig van ilyen az utóbbi években
2020. dec. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
52%
Én is imádok egyedül lenni, de tudnom kell h van aki szeret
2020. dec. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Ne èrtsètek fèlre, nem vagyok társfüggő. Mármint nem azt akarom, hogy folyton a párommal legyek, sőt, mindig is hangoztattam a külön haveros/barátnős programokat és előnyeit.

Ha mondjuk családommal vagy barátnőmmel vagyok akkor sem jön elő ez a magány (nem muszáj a párommal lennem)

De mikor több ideig se párom, se barátaim, se családom nincs a közelemben elönt egyfajta fèlelem .vagy nem is tudom hogy magyarázzam ezt, mintha fèlnèk az egyedül lèttől (huzamosabb ideig) az jut az eszembe ,hogy mit csinálok ha valami baj törtènik(tűz, rablás vagy csak én rosszul leszek) és nem vagyok nyugodt. Talán túlaggódok mindent.


Egyébként én is igénylem az ènidőt, jól esik kikapcsolódni és a hobbim csinálni, egyedül sètálni, mikor nem kell szólnom senkihez ès feltöltődöm ilyenkor.

De közben jó az a tudat, hogy van egy szerettem a közelemben.

2020. dec. 15. 22:05
 5/8 anonim válasza:
100%
Fogadj örökbe háziállatot, pl kutyát vagy macskát. Velem ott van a macska, kutya, így nem vagyok egyedül míg a párom nincs otthon.
2020. dec. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
52%

Jepp, én is rosszul kezelem a magányt, bár nem egyforma az élethelyzetünk. Ha gondolod, privátban szívesen beszélgetek a témáról, kedves kérdező. :)

18/L

2020. dec. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
64%
Ha nincs itthon a párom, én nonstop bekapcsolva hagyom a tv-t v.rádiót. Legyen egy alap háttérzaj. Nekem ez segìt. Illetve lehet hülyeség, de az is jó ilyenkor, ha hallom a szomszédokat mocorogni v.látom, h.ég a villany náluk.
2020. dec. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
en coviddal vagyok
2020. dec. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!