Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Érezted már úgy, hogy örökre...

Érezted már úgy, hogy örökre egyedül leszel?

Figyelt kérdés
Soha nem voltak barátaim, csak most pár éve szereztem 2 igaz barátot. Mindig tudtam, hogy furcsának találnak az emberek, mindig azt hiszik, folyamatosan zavarban vagyok, azért nem szólok semmit, közben egyszerűen csendes vagyok és nagyon mély barátság kell ahhoz, hogy feloldódjak. A két barátom távol él tőlem, alig találkozunk és félek, hogy az évek múltával csak még nehezebb lesz fenntartani az egykori meghitt légkört. Most annyira elkapott a magány, hogy kb épp a szívem szakad ketté, úgy érzem, soha az életben nem fogok tudni beilleszkedni az emberek közé, és egyszerűen soha nem fogok sehova se tartozni, se a lelki társam megtalálni.

2020. dec. 12. 15:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
És miért kell tartozni valahová? Ha nem tartozol sehová, annak is rengeteg előnye van, az életet a jobbik oldaláról kell nézni, és a sok apró dolgot értékelni. Amíg önmagadat nem tanulod meg szeretni és értékelni, addig téged sem fog senki. Én sem szeretek olyan emberekkel barátkozni, akikről süt a világfájdalom és a mindenáron valahová tartozni akarás...
2020. dec. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
33%

Lett 2 barátod es ahelyett hogy arra gondolnál végre halad valami elöre es ez csak a kezdet erre te megjobban ledepizel.

Pozitiv vonz pozitivat.negativ negativat.

2020. dec. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
78%

folyamatosan így érzek.

egy barátnőm van kb születésem óta, de sokszor azt érzem, hogy nem vagyunk egy hullámhosszon és nincs is olyan szoros kapcsolat köztünk, mint "kellene".

mintha csak azért beszélnénk egymással, mert sok ideje ismerjük egymást,

de közben sok dolgot csak utólag tudok meg, mármint elég nagy dolgokat, pl ilyen, hogy 3 hét után tudtam meg, hogy lett párja, de már előtte is találkoztak hónapok óta.. mindeközben sokat beszéltünk..

2020. dec. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
49%

Éreztem már úgy.

Egy betegség teljesen lerombolt lelkileg és mindenkivel megszakítottam a kapcsolatot.

Majd amikor "meggyógyultam" és tudatosult bennem, hogy egyedül vagyok, rosszabbul lettem, mint voltam.

Szó szerint bele tud őrülni az ember az egyedüllétbe, szóval még ha nehezedre esik is, találj magad köré embereket.

Én is beszélgetek veled szívesen, ha szeretnél.

2020. dec. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
74%
Igen. Nem tudok ismerkedni, sem barátaim, sem kapcsolatom nincs, utóbbi még soha nem volt.
2020. dec. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Folyton így érzek.
2020. dec. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
75%
Most is ezt érzem.
2020. dec. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Átok, igen. Minden percben érzem. Elpusztítja az embert lassan
2020. dec. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Igen, most is ez van, de évek óta, mert egy ideje szabotálom a kapcsolataimat.
2020. dec. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
az ember mindig egyedül is van. Egyedül születtünk, egyedül halunk meg.. A Több ember csak átutazó az életünkben..
2020. dec. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!