Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Meg lehet szakítani a kapcsola...

Meg lehet szakítani a kapcsolatot a családommal bűntudat nélkül?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

23 éves lány vagyok. Családom sokszor hibáztat engem olyanokért amikben egyáltalán nem voltam benne. Anyám néha csak úgy nem szól hozzám, mérges tekintetével lézeng a lakásban és dühöng meg magában beszél, előtte persze semmi előjel, mintha kicserélték volna. Lehet, hogy munkában volt valami de akkor sem értem, hogy miért vesz levegőnek néha. Van amikor harmadik személyben beszél hozzám amikor mérges. Nagyim is mostanában kikelt magából, nagyot hall szegény és csak úgy érti meg néha amit mondunk, ha kiabálunk kicsit hangosabban de erre "miért kiabálsz velem?Miért veszekszel?" Pedig csak hangosabban beszélek és nem veszekedtem vele. Rokonom is mostanában engem hibáztat olyanokért amikért ők a hibásak. Ilyenkor olyan lekezelően beszél velem. Vannak boldog napok is de ezeket amikor ilyenek nagyon nem bírom és évek óta megy. Anyám sokszor hisztérikus rohamot kap mikor ideges, lever cuccokat, káromkodik, fejét fogja és néha elmegy innen kis időre...Úgy érzem magam mint egy cseléd akit utálnak. Szeretném megszakítani mindenkivel a kapcsolatomat, nem érdekel ha hiányozni fogok nekik, nem érdekel ha szomorúak lesznek emiatt. Ki akarok szakadni ebből a mutogatásból. Rokonommal tartanám a kapcsolatot, de ő is már kezd ilyen lenni. Hogy kezdhetnék új életet teljesen egyedül? Sokszor már sírógörcsöt kapok attól amik itthon mennek. Csak olyan írjon légyszi aki tényleg tudna segíteni vagy akár értelmes választ adni! 23L



2020. dec. 18. 18:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kiveszel egy albérletet a fizetésedből. Már ha futja rá. Lelkiismeret-furdalásod ne legyen, magadért vagy felelős, nem azokért, akik tönkretesznek.
2020. dec. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Albérletre simán futja!
2020. dec. 18. 18:41
 3/7 A kérdező kommentje:

Meg írjak nekik valamit,hogy ne várjanak vagy ilyesmi?

Mobilszám csere?

2020. dec. 18. 18:50
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Előbb várd meg, hogy zaklatnak-e. Nem kell azonnal elvágni a visszafelé vezető utat, csak akkor, ha továbbra is játszmáznak veled.
2020. dec. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha albérletre futja, akkor koltozz el, maximum nem nagyon keresed őket. Ha ritkán találkoztok lehet normalisabban viselkednek,nekem legalább is ez a tapasztalatom. Aztán ha nem, akkor ennyi.
2020. dec. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
5.Köszi.lehet ez lesz
2020. dec. 20. 12:12
 7/7 Fke válasza:
Szerintem ha elköltözöl sokat fog javulni a kapcsolat. Én nem mondanám hogy miattuk mész. Simán 24 vagy, szeretnél felnőtt lenni.
2020. dec. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!