Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szingli vagyok és szörnyen...

Szingli vagyok és szörnyen érzem magam karácsonykor. Mit tegyek? 23/F

Figyelt kérdés

Karácsony van megint, és mivel szingli vagyok, szörnyen telnek az ünnepek. Magányosnak, depressziósnak érzem magam, úgy érzem, sosem lesz barátnőm, mert túl introvertált és zárkózott vagyok... Itt vannak a szüleim meg a rokonok, de barátnő nélkül nem érzem magam teljesnek, nincs kedvem semmihez, egész nap depressziós vagyok. :( Mindegyik unokatestvéremnek van párkapcsolata meg jó állása, én meg itt vagyok szinglin, depisen, munka nélkül (egyetemista vagyok, de félek hogy nem fogok tudni elhelyezkedni a diplomámmal). A barátaimmal nem tudok találkozni jelenleg. Öngyilkosságra is gondoltam már. Mit tegyek?


UI. Eddig csak 1 párkapcsolatom volt - 3 éve -, ami 1 hónapig tartott. Nagyon megviselt a szakítás, még mindig visszagondolok az exemre, és olyankor nagyon lehangolt leszek :/



2020. dec. 25. 19:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%

Én örülök hogy szingli vagyok

Egy gonddal kevesebb

Fogd fel másképp a helyzetet

2020. dec. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
van 365 napod arra, hogy a 2021-es karácsonyon ne érezd ugyanezt.
2020. dec. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
94%
Nekem sincs semmi bajom az egyedul karacsonyozassal :) Juhhe! Nem is ertem mit nyafogsz ... hacsak nem igy probalsz valakit kifogni az itteni felhozatalbol (?)
2020. dec. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
27%
Rinyálj a gyakorin, mint egy kislány, hátha valaki így is férfiként néz rád és rád ír, hogy neki pont ilyen macsóra van szüksége...
2020. dec. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
73%
Verd ki, az segít
2020. dec. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
29%
5-ös, az egyáltalán nem segít, csak rosszabb lesz.
2020. dec. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
87%
Én kivertem, és tök jó volt.
2020. dec. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
92%
Csak 21 vagy, majd lesz asszony és kölykök, akiket húzni vonni kell, házimunka, túlóra, pénz- rengeteg pénz költése gyerekekre, idegbeteg elhízott, kiégett asszony. Akkor majd visszasirod ezt a kérdésedet.
2020. dec. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
91%
Én imádok egyedül lenni, 10 év együttélés után ez valami fantasztikus, minden héten más nővel vagyok, királyság
2020. dec. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
hajra
2020. dec. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!