Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan találtátok meg azt a...

Hogyan találtátok meg azt a helyet, párt, közösséget, stb., ahová/akihez tartozni tudtok?

Figyelt kérdés
Van olyan, hogy valaki nem tud sehova sem tartozni? Hogy nem illeszkedik sehová?
2020. dec. 26. 22:08
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
Facebookon kerestem az érdeklődésemnek megfelelő csoportokat, ott barátokat és kapcsolatot is szereztem.
2020. dec. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
42%

hát?

ha nem valami érdek vezérelt,akkor én soha nem éreztem azt a kényszert,hogy nekem csapódnom kellene valahova.

2020. dec. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
24%
én
2020. dec. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha nem írod le milyen vagy tanácsot adni sem tudunk.
2020. dec. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én például szerintem nem tartozok sehová. Ez egy olyan érzelem, amit szerintem én nem tudok átélni. Olyan vagyok, mint egy kés, aminek nincs meg a fix helye a szekrényben. Egyszer a felső rekeszbe, másszor az alsóba, harmadszor meg a jobb-középsőbe rakják. Mindegyik helyen elfér a kés, és mindegy is, hogy hol van, az a lényeg, hogy beleférjen a tartóba. Abba a tartóba rakják ezt a kést, amelyik kéznél van, és nincs konkrét helye. Na én is ilyen vagyok. Mindegy, hogy melyik hely/társaság, ha illik a személyiségemhez. Képes vagyok magam jól érezni ott, de nem tudom mi az, hogy na én most oda tartozom. Számomra ez egy értelmezhetetlen érzés. Nem tudom átélni.
2020. dec. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Barátaimat egyetemen és Facebook csoportban

Páromat Tinderen


A többieket meg rajtuk keresztül


Van olyan, hogy valaki nem tud beilleszkedni sehova, de az az ember problémás.

2020. dec. 27. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mindenhol lehet barátokat, haverokat szerezni

érezd jól magad, mert az élet rövid, ne a gép előtt éld az életed

2020. dec. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
a számítógépnek is megvan a helye, de kicsit többet legyél a haverokkal
2020. dec. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hozta őket az élet, csak a lehetőséget kell megadni másoknak. Aki teljesen bezárkózik afelé nehéz nyitni. Csináld azt amit szeretsz, foglalkozz azzal ami leköt, ott hasonló érdeklődésű emberekkel fogsz találkozni mint amilyen te vagy. Munkahelyen, iskolában szabadidős programokon, lényegében bárhol lehet barátokat szerezni.
2021. jan. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!