Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek,hogy ne legyek...

Mit tegyek,hogy ne legyek szomorú,ha a lánynak aki tetszik megnézem az adatlapját és ki van írva hogy kapcsolatban van?

Figyelt kérdés
Ma megismertem egy lányt ügyintézés közben,megtudtam a nevét, hazafelé megnéztem a Facebookon az adatlapját,és ott volt hogy kapcsolatban van.Valamint a profilképén nem egyedül volt,hanem egy fiúval.Gondolom a barátja volt az.Ezek után rosszkedvű lettem,lehangolt,szomorú.Mit tudnék tenni,hogy ne legyek szomorú,ha kiderül,hogy a lánynak aki tetszik barátja van?

2020. dec. 30. 20:22
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Biztos mással is megesett már az,ami velem.Hogy tetszett neki valaki,de kiderült hogy barátja,vagy barátnője van,ha éppen lány volt az illető.
2020. dec. 30. 20:24
 2/12 anonim ***** válasza:
93%
Eleve úgy indíts, hogy kapcsolatban van, és úgy nem fogsz se csalódni, se szomorkodni.
2020. dec. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
66%

Mivel nem volt semmi se köztetek, szerintem ne foglalkozz vele, előfordul az ilyen. Találsz majd mást. Ha nagyon nem tudod kiverni a fejedből, esetleg csapd ki a képeire, ha vannak sexik😏.


Lefogadom 1 hét múlva már arra se fogsz emlékezni, hogy nézett ki, ha meg mégis, akkor képzeld el, hogy egy bunkó csaj, és kiábrándulsz belőle.

2020. dec. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
#2 abban bíztam,hogy nincs barátja.De kiderült hogy van.Így már inkább nem hívom el kávézni,ha legközelebb találkozunk.
2020. dec. 30. 20:28
 5/12 A kérdező kommentje:
#3 ez akkor is rossz,ha nem volt köztünk semmi.De sok ilyen lesz még.Sok lányba belebotolhatok még,akinek van barátja.Hát igen,a férfiak sem akarnak egyedül lenni,így lecsapnak rájuk.
2020. dec. 30. 20:31
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne úgy tekints minden lányra és nőre, mint potenciális partnerre, valamint keress más örömforrásokat.

L

2020. dec. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
81%

Nézd Berkit.

Őt az sem érdekelte ha történetesen menyasszony vki..


Millio meg egy hasonlo srác van.

És nyernek.


Van is ilyen vicc is mikor vki sir vkinek hogy de van barátja.

Erre visszakerdeztek hogy és megvárod hogy gyereke is legyen vagy mi? :D

Ill hasonlo a vicc, nemiven emlékszem

2020. dec. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nézd azt, hogy számtalan más nő van az országban, a világban. nem ismered 100%-osan, így csak egy elképzelésed van róla, hogy milyen a lelkivilága, így nem érdemes ezen leragadnod.
2020. dec. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nekem is volt hasonló történetem, rádásul az egyik osztálytársammal, akit minden nap láttam. Nagyon fájt a szívemnek. De az idő mindenre gyógyszer. Sírd ki magad és igyál sok sört. Én még verseket is írtam a szerelmi bánatról, a csalódásról. Ha gondolod menj ki a szabadba és ordibálod ki magad.

18/F

2020. dec. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
4%
Szerintem egy nő csak akkor foglalt amikor rajta fekszenek😁
2020. dec. 31. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!