Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Egyetértetek abban, hogy a...

Egyetértetek abban, hogy a világ egy könyörtelen, fájdalmas, igazságtalan, szörnyű hely annak, aki nem született vonzónak?

Figyelt kérdés

Aki viszont vonzó, szép és csinos annak egy álomtündérország.

Üdvözlettel: egy krónikus beteg (50 kilós Crohn-beteg), csúnya, alacsony, szűz, harmincas férfi, akinek baráti társasága sincs.



2021. jan. 1. 16:32
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
0%
Biztos 50 kiló vagy?
2021. jan. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
53%
Ez nem így van azért a belső is fontos.
2021. jan. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
#1: Szerinted sz@r a fél éves mérleg vagy én nem tudok olvasni...? -_-
2021. jan. 1. 16:48
 4/31 anonim ***** válasza:
72%
De legalább van egy menő betegséged:) Viccet félretéve az nem annyira függ össze hogy van-e csajod és van-e barátod. Illetve igen, de szerintem ez inkább azon múlik, hogy a személyiséged nem vonzó.
2021. jan. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
#2: Ja a belső fontos... Egész életemben rámnéztek és sose akarták megismerni a belsőmet, mert alapból megbélyegeztek a külsőm miatt.
2021. jan. 1. 16:50
 6/31 anonim ***** válasza:
90%
Nem értek egyet. Nézd meg Pénztáros Lőrincet, nem mondható vonzónak, és szórakozás neki az egész élet.
2021. jan. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:

#4: "De legalább van egy menő betegséged:"


Ezen neked mi a menő, de komolyan? Azt se tudod micsoda... -_-

2021. jan. 1. 16:51
 8/31 anonim ***** válasza:
82%

Nyilván könnyebb annak, aki külsőleg vonzó (minél több vonzó tulajdonságod van, annál jobb), de azt hinni, hogy nekik minden tökéletes ostobaság és naivság.

Egy szép embernek is lehet bármilyen problémája és a többség ugyanúgy megdolgozik mindenért. Se a jogosítványomat, se nyelvvizsgáimat, se az egyetemi felvételt, majd diplomát nem adták oda nekem azért, mert jó alakom van. Bizony nekem is meg kellett dolgoznom érte, mint mindenki másnak.

Barátságoknál pont nem ez számít, mert vannak olyan barátnőim és barátaim, akiket külsőleg nem tartok különösebben vonzónak, mégis imádom őket. A párkapcsolattalálást nyilván nehezíti, ebben nincs mit tagadni.

De hidd el, senki élete nem lesz "álomtündérország", csak mert esetleg szebb, mint az átlag.

2021. jan. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
72%

En azon az allasponton vagyok hogy aki keres az talal.

Ha sz.r szemelyiseged van es folyamatosan csak azt mondod hogy jaj de rossz, nem tudok mit csinálni az eletemmel es csak panaszkodsz akkor sajnos barati tarsasagot ne nagyon varj. (bar szerintem meg ezzel is lehet egy-ket embert talalni)

De ha a betegseged ellenere is vicces, kedves tudsz lenni, akkor senkit nem fog erdekelni (foleg a barataidat nem) hogy eppen hogy nezel ki. Ha jó a kisugarzasod akkor nincs probelma, hiszen ott mar nem feluletes baratsagokrol beszelunk.

Egyebkent a crohn betegség egy dolog. Nekem is van ismerosom (persze ez emberenkent eltero) de O nagyon jol megvan a betegségével. Volt idoszak amikor nagyon vissza kellett vennie az etelekbol, es gyogyszereznie kellett magat keményen, de jelenleg 45 korul van es szinte kigyogyult belole (nem kell gyogyszert szednie, kulonosebben mar az etrendre se kell figyelnie).

2021. jan. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:

"de jelenleg 45 korul van es szinte kigyogyult belole (nem kell gyogyszert szednie, kulonosebben mar az etrendre se kell figyelnie)."


Ez hazugság! A Crohn egy autoimmun betegség, ami gyógyíthatatlan! Ráadásul nekem más társbetegségek is vannak mellé, amelyek genetikai eredetűek.

2021. jan. 1. 16:58
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!