Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Egyetértetek abban, hogy a...

Egyetértetek abban, hogy a világ egy könyörtelen, fájdalmas, igazságtalan, szörnyű hely annak, aki nem született vonzónak?

Figyelt kérdés

Aki viszont vonzó, szép és csinos annak egy álomtündérország.

Üdvözlettel: egy krónikus beteg (50 kilós Crohn-beteg), csúnya, alacsony, szűz, harmincas férfi, akinek baráti társasága sincs.



2021. jan. 1. 16:32
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
#21: De nyugtasson meg a tudat, hogy egyszer te is ugyanúgy megfogsz halni. :P
2021. jan. 2. 15:52
 22/31 anonim ***** válasza:
79%
Egyszer majd igen. De addig Élek! Igaz szép sem vagyok, meg vonzó sem, kicsit nehéz is az életem, napi küzdelmek vannak rendesen, de valahogy eszembe nem jutna károgni egész nap a világba. De ha neked így kerek, akkor csináld csak. Neked szar, nem másnak.
2021. jan. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:
#22: Azért nem vagyok Tajgetosz pozitív, mert így születtem. Ezzel több százezer fiatal cukor/autoimmun/krónikus beteg (sokszor elég fiatal) embert sértettél meg. De ha te erre büszke vagy csak nyugodtan. Mindenki a saját maga bizonyítványt állítja ki, miközben a karma dolgozni fog, hiszen senki sem halhatatlan Isten.
2021. jan. 2. 16:45
 24/31 anonim ***** válasza:
74%
A karma nem véletlen dolgozik NÁLAD, ha nem vetted volna még észre magadat. Szánalmas SEM vagy, ahhoz is kevés vagy. Csak te vagy beteg, senki más sem. Te forgatod ki mindenkinek a sorait, hogy sajnáltasd magadat, de fölösleges, mert nem fog senki sem. Másnak is van pont elég baja, mégis próbál úrrá lenni rajta. Ha te meg nem akarsz, az a te bajod. Mobdom, ha jó így neked, akkor csináld csak.
2021. jan. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
100%

27 éves vagyok, Crohn beteg, 2 éve a párommal élek, de 14 éves korom óta mindig volt valakim. Jó pár évet szenvedtem kórházban, de elhatároztam, hogy nem a betegség határozza meg az életem.

Mellette májproblémám is van, transzplantálni akartam amit nem hagytam.

Mára 87 kiló vagyok, annak jó része izom, kis felesleggel és minimálisan avatkozik a betegség az életembe.

Szóval tedd fel magadnak a kérdést, hogy megéri-e nyivákolni és örök lúzerként leélni az életed egy betegséget hibáztatva, vagy a kezedbe veszed az életed és lesz miért élned?

2021. jan. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
56%
Igen
2021. jan. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

Én azt nem értem, hogy hol kéne baráti társaságot találni


F

2021. jan. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

Igen.

Szintén krónikus betegségekkel rendelkező + alapból is ektomorf alkatú (genetika), csúnya arcú, ugyan már nem szűz, de sok éve nem szexelt, nyáron 30-at töltő nő.

2021. jan. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
100%
Sok ember nem néz ki szépen, a többségük mégsem panaszkodik. Az iskolában például nem feltétlen a jó kinézetű emberek lesznek népszerűek az osztályban, hanem azok, akik nem félénkek és van önbizalmuk.
2021. jan. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

Igen sajnos ez igy van. Vannak ugyan olyanok akik nem törödnek vele hogy csúnyák, és boldogok vagy legalábbis annak mutatják magukat de szerintem ez önámitás. Ezt főleg csak nők tehetik meg sikerrel, mivel mindegy hogy néznek ki, ezer pasi akarja őket.

Kizárhatod mások kritikáját és lehetnek szintén csúnya barátaid akikkel jól érezheted magad, de az egy elszigetelt dolog lesz, nyilvánosan , szép emberek között sosem tudod jól érezni magad, mert mindig éreztetni fogják velünk hogy kevesebbek vagyunk , olyan miatt amiről nem tehetünk... Ez van

2021. márc. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!