Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha egészséges életmódra...

Ha egészséges életmódra váltok, akkor lehet szociális életem?

Figyelt kérdés

Jelenleg el vagyok hízva, ami miatt folyamatosan kapom a bántásokat rég óta, amik miatt mentális problémáim vannak. (például szociális fóbia) Pont ezért általában egész nap otthon ülök, csak akkor megyek ki itthonról, ha muszáj, viszont akkor meg nagyon kényelmetlenül érzem magam. Plusz még úgy is érzem, hogy nem számítok semmit az embereknek, senki nem tisztel stb., nagyon-nagyon ritka, hogy valaki elhív valahova, szerintem fél év alatt párszor van ilyen, pedig elvileg vannak barátaim. (akik amúgy járkálnak mindenhova)

Viszont ez így nem jó nekem, én is vágyok normális szociális életre, mert már nagyon magamba vagyok fordulva.

Arra gondoltam, hogy a túlsúlyom miatt életmódot váltanék. Ha lefogynék, és jól néznék ki, szerintetek helyre jönne az életem? Csak mért én még nem igazán láttam olyan jól kinéző, sportos embert, akinek nincsenek barátai és egész nap otthon ül. Gondolom akkor a legtöbb ember máshogy állna hozzám, sokkal szívesebben ismerkednének velem meg ilyesmi.


2021. jan. 2. 05:00
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Azzal hitegeted magad, hogy a kövérség miatt vagy kirekesztve?
2021. jan. 2. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Mert mi más miatt lennék?
2021. jan. 2. 08:02
 13/13 anonim ***** válasza:

Te hány programot szereztél, hány helyre hívtad a barátaidat? Miért másoktól várod, hogy lépjenek?

Amúgy a sport segítene. Egy nagyon jó csapat tagja vagyok egy éve, funkcionális edzés a fő vonal, de eljárunk futni, versenyekre, húzzuk, motiváljuk egymást, jó a társaság, barátságok születnek. Ha kell csinálnak neked étrendet is.

2021. jan. 2. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!