Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Érzelmileg kiüresedettnek...

Érzelmileg kiüresedettnek érzem magam a Covid óta. Más is érez így?

Figyelt kérdés
Nagyon megvisel, hogy sehova sem lehet menni és senkivel sem lehet találkozni
2021. jan. 2. 17:24
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
52%

De lehet. Csak csoportosulni nem lehet és közösségi terekre.


Simán találkozhatsz a barátaiddal otthon vagy náluk.

2021. jan. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
97%
Nekem vírus előtt se volt nagy mozgás igényem és társadalmi életem sem, de engem is megviselt, hogy nem tudok semmit tenni, pár barátom is inkább haza költözött, home office is csökkentette az emberi érintkezések számát. Nem vagy egyedül szerintem.
2021. jan. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
71%

Még tavasszal sem éreztem azt, hogy kiüresedett, poszt-apokaliptikus filmek kezdőjelenetét idéző utcákon sétálnék. Nem voltak forgalmi dugók, nem volt tumultus, de így is sem voltak üresek az utcák.

Most meg igazából azt leszámítva, hogy a szórakozóhelyek zárva vannak, meg hogy nem szabad kimenni akkor, amikor úgyis mindenki otthon lenne, semmi korlátozás nincs. Sőt, olyannyira nem lehet sehová menni, hogy reggel, amikor megyek dolgozni, az első két buszt el kell engednem, mert állóhely is alig van rajta.

Nyilván most nem azt az időszakot éljük, amikor túl bölcs dolog lenne napestig bandázni, de senki nem tiltja meg, hogy valakivel találkozz.

2021. jan. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok egy nagyon össze-visszajárkálós, de november óta nekem is kezd a hócipőm teli lenni vele.
2021. jan. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.


Hiányzik, hogy edzhessek és úszhassak, az edzőtermek és uszodák 2 hónapja bezartak. Home officeban vagyok március óta, így a kollégáimat sem láttam 9 hónapja. Idén fogok elköltözni, így a azüleimmel és nagyszüleinmel élek, valóban lehetne találkoznom a barátaimmal, de félek, hogy nehogy hazahozzam a vírust, és utólag egész életemben bánjam a döntésemet, így a minimálisra csökkentettem a találkozások számát. Tudom, én döntöttem így, csak attól függetlenül nehéz.

2021. jan. 2. 21:09
 6/22 anonim ***** válasza:

Én mindig így érzek.:(

18/F

2021. jan. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
29%
Ti,h a fenebe ulhettek otthol ??????? Itt Romaniaba allo hely sincs a busszon es be kell jarni dolgozni.
2021. jan. 3. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Úgy hogy mi nem mentünk 14 évesen a fődekre kapálni nyolcáltalánossal mer’ milyen sok pénz a havi 80.000 ft, hanem keményen tanultunk, hogy értelmiségi munkàt végezzünk, amit lehet otthonról is. szar dolog a hosszútávú home office, de még százszor inkàbb ez mint a nyomorgás a pórnéppel a buszon minden reggel
2021. jan. 3. 11:44
 9/22 anonim ***** válasza:
74%
Kérdező, hiába nézed le a parasztmunkásokat, miattuk van hús és termés (értsd: zabálnivaló) a Te tiszta és igényes, tökéletes asztalodon.
2021. jan. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Azért van hús és termés az asztalomon, mert megengedhetem magamnak, hogy megvegyem őket, mivel van pénzem, mert rengeteg éven keresztül képeztem magamat. Levágni egy kecskét meg bárki le tud, ahhoz nem kell nagy tudás, ezért nem fizetik meg a "parasztmunkásokat".
2021. jan. 3. 17:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!