Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Érzelmileg kiüresedettnek...

Érzelmileg kiüresedettnek érzem magam a Covid óta. Más is érez így?

Figyelt kérdés
Nagyon megvisel, hogy sehova sem lehet menni és senkivel sem lehet találkozni
2021. jan. 2. 17:24
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
76%
Tényleg elég üres vagy, de te mindig is az voltál.
2021. jan. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
64%
Rendben, akkor neveld fel a disznókat / tyúkokat és a többi baromfit a kertedben, etesd is őket, tenyészd, biztosíts nekik helyet, majd öld meg őket, nyúzd, belezd módszeresen! Ja, és takarítsd is fel a maradványokat!
2021. jan. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
64%
Nagyra vagy a végzettségeddel. Tudod, azzal amit odanyomnak minden idióta kezébe, csak mert van memóriája.
2021. jan. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
81%

Engem is megvisel a home office, hogy nem tudok focizni, teniszezni, vagy étterembe járni, haverokkal beulni egy sörre. Egyszerűen tényleg lecsokkent a szociális interakciók száma, még úgyis hogy minden héten találkozom barátokkal. Motivalatlannak érzem magam munkában, tanulásban is.


Off topik a 10-es válaszra

Azt csak hiszed hogy olyan keveset lehet keresni a földeken vagy szakmunkaskent..

Ha saját magadnak termelsz és nem valakinek dolgozol elég jó bevételed lehet, szakmunkaskent pedig alkalmazottként is 40-50 ezer körül van a napi bér hianyszakmakban. (Itt természetesen onalloan dolgozni tudó és akaró szakemberekre kell gondolni, nem akik 3 banyaszlampassal kezdik a reggelt és 6 órát nézik ahogy Sanyi dolgozik.

Nem szép dolog lenezni mások munkáját.

2021. jan. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
80%
Ennek hiába magyarázod, túl okos ahhoz, hogy megértse! :D
2021. jan. 4. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

Na látom jól betriggereltem itt a jobbágyokat, indul a parasztfekelés :D


Amúgy az hogy lehet hogy ha szakmunkásként napi 50k-t visztek haza akkor minden platformon sírtok hogy milyen csórók vagytok meg semmire sincs pénz? Persze van egy-két hiányszakma, de azt ugyanúgy ki kell tanulni, de a 99 százalékotok csak arra jó, hogy betanított munkásként keverje a cementet meg kaszálja a szilvát a fődeken. Ismerősöm brigádvezető egy vállalkozásnál, ő is megmondta, hogy 10/9 beosztottja olyan segghülye, hogy a fejét fogja. Alapvető dolgokkal nincsenek tisztában. Szóval ne magasztaljuk fel a csőcseléket.


Egyébként meg mindig lesz olyan, aki helyettem levágja a disznót 3 mogyoróért, mert rá ledz szorulva. És ha már itt tartunk, ha én nem venném meg azt a disznót, akkor éhen halnátok, szóval mondhatom, hogy az én pénzemből éltek + a TBteket is én fizetem :))

2021. jan. 4. 16:22
 17/22 anonim ***** válasza:
75%
Kérdező, nem foglalkozásom az állattartás / tenyésztés. Azért soroltam fel az alábbiakat és védem meg a parasztmunkásokat, mert tisztelem a munkájukat. Tulajdonképpen mindenkinek kijár a tisztelet, MINDEN munkásnak, csak a tiszteletlen, arrogáns egyedeknek nem.
2021. jan. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
93%

14-es vagyok

Én se vagyok szakmunkas, most végzek egyetetemen programozokent, de ismerem elég jól hogy mennyit lehet jó szakmunkaskent keresni. Nyilván ahogy feljebb is írtam, önállóan, jól dolgozó szakmunkasokra vonatkozik ez.

A legtöbben akik a fórumon sírnak vagy nem jók a munkájukban vagy nem akarnak napi 8-10 órát dolgozni, hanem betartjak a torzsfonok által bevezetett új rendeletet és a pálinkát alapvető élelmiszerként kezelik. :D

2021. jan. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

Nem lennék szakmunkás semmi pénzért. Abból indultok ki hogy mennyi pénzért dolgoznak, de abból még lejönnek a költségeik is, rosszabb esetben pedig az áfával jól átverik őket az alvállalkozók és eletük végéig fizethetnek a NAVnak (arról nem is beszélve, hogy mivel semmi járulékot nem fizetnek, így nyugdíjuk se lesz) - és ők még a topvállalkozók. A mezei szakmunkásokról meg betanított fogyatékosokróp meg ne is beszéljünk.


Ha valaki profi a saját szakmájában, megérdemli, hogy jól éljen, de az ügyeskedő kis senkiket, akik még rosszul is keresnek, én nem tudok sajnálni.

2021. jan. 4. 18:03
 20/22 anonim ***** válasza:
66%

"És ha már itt tartunk, ha én nem venném meg azt a disznót, akkor éhen halnátok, szóval mondhatom, hogy az én pénzemből éltek"

Na jó, de nyilván te is dolgozol valamit, amiért valaki pénzt ad, te akkor meg belőlük élsz és ők fizetik a tb-d?

Ez a piacgazdasag lényege...

2021. jan. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!