Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek, ha annyira szomorú...

Mit tegyek, ha annyira szomorú vagyok, hogy már fizikai fájdalmaim vannak?

Figyelt kérdés
Hónapok óta nincs párkapcsolatom. Próbálok ismerkedni, de ebben a helyzetben csak a neten tudok, ami nem igazán eredményes. Nem tudok senkivel sem találkozni, barátokra, családra sem számíthatok. Többszöri visszautasítás után már nincs kedvem többet keresni őket. Nagyon magányos vagyok, rossz érzés, hogy senkinek sem vagyok fontos. Sokszor úgy érzem megszakad a szívem. Rám mindig mindenki számíthatott, most pedig senki nincs itt nekem. Mit tegyek?

2021. jan. 3. 21:05
 1/8 anonim ***** válasza:
38%
Igyál
2021. jan. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Legyél magadnak is fontos. Legyen önismereted, csinálj olyat, amit tényleg szeretsz. A boldogságodat nem mások fogják elhozni. Ők csak addig jók amíg újra egyedül nem maradsz, ugyanígy érezve magad.
2021. jan. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez nem jó.
2021. jan. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is észrevettem, hogy már nem olyan összetartóak az emberek.
2021. jan. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

10 éve nincs párkapcsolatom, tök jól vagyok, nem hiányzik :D

Sőt, amennyire csak lehet, kerülöm az embereket. Nyugis, csendes élet.

2021. jan. 4. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mintha én írtam volna. Nekem ritkán szokott fizikai fájdalmam lenni, akkor is a mellkasomnál ( lehet tényleg összetört a szívem :D).

Pár perc után el szokott múlni.


Próbálj jobb kedvre derülni vagy legalább semmilyen hangulatba

2021. jan. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Sajnálom, hogy így érzel, de ne keseredj el! Keresd addig a boldogságot a hobbijaidban és önmagadban. Az emberek jönnek mennek az életedben, nem szabad érzelmileg túlzottan függnöd tőlük. Aki meg olyan, hogy csak akkor keres, amikor sz*rban van, az nem barát és jobb, hogy nem az életed része már. Ez most egy nehéz időszak, de az élet fog még kedves embereket az utadba sodorni.

A vírushelyzet meg nem fog örökké tartani és ismerkedhetsz utána rendesen is. Csatlakozz pl. olyan facebook csoportokhoz, amik valamelyik érdeklődési körödhöz kapcsolódnak. Ezekben a csoportokban pedig közben hirdetnek rendezvényeket (a vírus után fixen), amikre ha elmész, könnyen megismerhetsz hozzád hasonló beállítottságú embereket.

A boldogság benned van, nem mások hozzák el. Kitartás!

2021. jan. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Legyél boldog
2021. jan. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!