Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Titeket kikészít ez a kijárási...

Titeket kikészít ez a kijárási tilalom + zárva tartás?

Figyelt kérdés
Zavar titeket, hogy este 8 után nem lehet az utcára menni? Nem lehet beülni, enni, inni. Nem lehet discoba menni.

2021. jan. 5. 07:33
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
19%
Nem érint, nem zavar.
2021. jan. 5. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
74%

A maszk és a nyolc óra utáni kijárási tilalom még nemis zavar különösebben.


Az viszont borzasztó, hogy az emberek társasági életét teljesen tönkreteszik azzal, hogy még egy kávéra sem lehet beülni.


Egy randira nem lehet normálisan elmenni, mert az maradt az egyetlen program, hogy a +2 fokban, esőben sétálgatsz a Margit szigeten.


Az emberek mentális egészsége, a kiéleződő konfliktusok a családokban (lásd a 4-es válaszoló), amelyek gyakran családon belüli erőszakhoz vezetnek, persze senkit nem érdekelnek.

2021. jan. 5. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:

Hát sajnálom, hogy vannak rossz családi kapcsolatok.

Randi szempontjából szerintem tök jó. Gyere fel hozzám :-)

2021. jan. 5. 09:13
 14/32 anonim ***** válasza:
24%
Nem megyek fel hozzád mert még nem tartunk ott, különben is mint barát úgy tudok rád nézni.
2021. jan. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
48%
Engem nem zavar a maszk mert nem néznek hülyének legalább ha a white poweres koponyás bandanámat hordom
2021. jan. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
61%
Én imádtam este autózni, ezért a covid hiszti hatására elmentem ételfutárnak és este dolgozom. Bevallom, annyiból örülök a kijárási tilalomnak, hogy így legalább üresek az utak. Éjjel hazafelé meg főleg és ezt én baromira élvezem. Amúgy egy fszság a tilalom.
2021. jan. 5. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
23%
Nem zavar alapvetően. 1 vagy 2 olyan eset volt, amikor gáz volt, be tudtam volna fejezni egy munkát egy nappal korábban, ha éjszakáig tudok dolgozni és másnap 8 után hazaérni. De egyébként könnyedén tudom szervezni az életem úgy, hogy ne legyen gond.
2021. jan. 5. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
80%
Engem az zavar, hogy nem lehet este elugrani a tescoba, sem este túrázni és a barátaink nem maradhatnak sokáig. Discoba nem vágyom
2021. jan. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
50%
Igen
2021. jan. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
36%
Akiket nem zavar a korlátozás azok miért vannak lepontozva?
2021. jan. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!