Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Egyedül vagyok ezzel?

Egyedül vagyok ezzel?

Figyelt kérdés

Utálom a mostani világot, társadalmat. Szerintem régebb sokkal jobb volt az élet mint most.. Az emberek boldogabbak voltak, nem volt annyi magányos fiatal mint most. Már mindenki fent van a közösségi oldalakon, mást sem csinálnak a gyerekek/fiatalok és felnőttek is szabad idejükben, hogy a telefonon lógnak. Én már töröltem magam mindenhonnan (kivéve innen) , meguntam és kész.

És persze nem csak azért volt sokkal jobb régen, mert nem voltak okostelefonok stb. még sok okot tudnék sorolni csak most ez jutott így eszembe. Meguntam már ezt az életet. Szeretném ha olyan lenne mint régen de sajnos már sosem lesz. Egyre csak rosszabb lesz minden a világon, ez nagyon elszomorít. :(



2021. jan. 8. 05:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedül ezzel, csak másokat nem zavarja ez. Álljál be isten papjának és új világot fogsz megismerni hívőként. Az úr veled van. De ha nem akarod ezt, shaolinok közé is beállhatsz. A világ hatalmas nagy, te csak egy kis szeletét érzékeled belőle. Vannak olyan csoportok, ahol megvetik a technikákat és a mostani eszméket és nomádként élnek. Utazz elhozzájuk, élj velük. De beállhatsz Unicef szeretett szolgálatba és indiai mély szegénységben lévőknek segíthetsz. Igazából rajtad múlik, milyen életet akarsz élni, mert nem mindenki van el kütyükkel és kész.
2021. jan. 8. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
56%
brühühhühü..... régen sokkal jobb volt.
2021. jan. 8. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
uhhm oké xddd
2021. jan. 9. 04:39
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idősen jutottál erre?
2021. jan. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Same
2021. jan. 18. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem kell beállni egy valláshoz sem, a paranoiához és a depresszióhoz vezető út az, a reakciós náci gondolkodásról nem is beszélve.


Igyekezz inkább felismerni, hogy a világ nem rajtad kívülálló dolog, hanem az te vagy. Amit a világról gondolsz, az te vagy. Ha a világnak kell változnia, akkor neked is. A világ akkor lesz jó, ha te is a javadra változol.

2021. jan. 19. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!