Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek ebben a helyzetben?

Mit tegyek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

ár a gimiben sem hívtak sehova, mindig lekoptattak. Nem voltam népszerű. Szociális életem nincs. Barátaim eltűntek mellőlem, barátnőm még nem volt soha... 25 vagyok.


A személyiségem gyanakszom amit el kezdtem fejleszteni.


Társkeresőn nem válaszol senki, se instagram vagy facebook, egyszerűen leírtak pedig én már kész vagyok bizonyítani, hogy én is érek legalább egy barátnőt vagy barátot.


Milyen tanácsot tudnátok adni? Úgy érzem elszúrtam az életemet nem maradt senki körülöttem! Szörnyű szembesülnöm azzal, amit évekig nem vettem észre hogy kibírhatatlan a személyiségem.


Bár néha elkap a röhögő görcs hogy azok beszélnek személyiségről akik divatot követnek, fiúk-lányok és teljesen ugyanúgy néznek ki...



2021. jan. 14. 19:13
A kérdező szavazást indított:
Van esély mindenki változik.
Egyedül amradsz haver.
(Nekem sincsenek barátaim.)
21 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Na , te sem vagy képben . Szemelyisége ego mindenkinek van , ez egyedi . Amivel kevered az az egyeniség . Minden ember millió kihívással hiányokkal betegsegekkel tudatlanságokkal szenved , mindenki . Nem könnyű . Lehet fejleszteni az embert csak nem materialis tévtanítókkal pl Szabó P akik haszonleső csalók .
2021. jan. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hogy érted azt,hogy kibírhatatlan a személyiséged?Miben illetve hogyan nyilvánul ez meg?
2021. jan. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
2-es! Ha annyira jó fej lennék akkor folyamosan elhívnának, érdeklődnének felőlem. De senki, soha nem kontaktál velem! Senki! Nem hívnak, keresnek stb ebből gondolom.
2021. jan. 14. 19:55
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem valamiért szimpatikus vagy kérdező úgyhogy már nem hiszem hogy kibírhatatlan lennél

Felismered a saját hibáid. Ezzel máris érsz valamit a szememben így ismeretlenül is :)

2021. jan. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy fel kellene állnod néha a gép mellől :).

[link]

2021. jan. 15. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Menj el pszichoterápiára. Nagyon nagyon nagyon az elején vagy még az önismeretnek. E szinten még olyan dolgokból szűrsz le következtetést, amiknek semmi köze a következmény tárgyához.
2021. jan. 15. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tranzakció Analizis a tuti .
2021. jan. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!