Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Milyen gyakran fogyasztasz...

Milyen gyakran fogyasztasz alkoholt?

Figyelt kérdés

A kérdésem azokhoz szólna, akik 40 fölöttiek, egyedülállóak vagy társas magányban élnek.

Légy szíves, ha alkoholistázni, ledöngölni szeretnéd a másikat, mert ettől gyengének tartod, akkor vonulj egy másik kérdés alá fröcsögni!Köszönöm!

A kérdésem az "ihlette ",hogy a korosztályomban (kollégák, volt iskolatársak, gyermekkori barátok)közül egyre gyakrabban hallom, hogy sokan egyedül iszogatnak otthon.

Persze, én is.

Csak nem gondoltam, hogy ezzel ennyire nem vagyok egyedül.

Mindegy, hogy mi az oka, csak kíváncsi vagyok, jól látom, hogy egyre több középkorú elég szépen iszogat magányában (vagy akár társaságban)?


2021. jan. 21. 20:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
46%

26F

Mindennap. Egyretöbbet. Jól esik ebben a szemét vírusos, maszkos néphülyitésben

2021. jan. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
95%
1-2 Havonta keveset. Uj ev ota pl nem ittam.
2021. jan. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
78%

50N


Kiegyensúlyozott házasságban élek. 4-5 alkalom/év Van mikor még szilveszterkor is kölyökpezsit bontunk :-)

2021. jan. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
66%
Most 33 vagyok,4 éve nem ittam se sört,se bort,se töményet.Azelőtt viszont 13 éves korom óta kisebb kihagyásokkal szinte minden nap,a leghosszabb szünet nélküli időszakom 2 és fél hónapig tartott,reggeltől estig ittunk az utcán a volt haverjaimmal,azután hazamentem,lefeküdtem,felébredtem hót másnaposan és mentem megint.Közben nem fürödtem egyáltalán,mégcsak fogat se mostam,pedig volt barátnőm,de annyira lustam voltam hogy nem érdekelt,az se hogy bűzlök,és Édesanyám is azt hitte hogy iskolába megyek,de sajnos soha nem mentem be.Ez tartott jó pár évig,később eltűntek a haverok,nem volt már barátnőm se,csak otthon ültem egyedül és ittam meg szívtam,néha kimentem a városba,vagy elutaztam valahova,de már csak egyes-egyedül ittam mindenhol.Voltam rehabon,eljöttem,egy 1 évig ittam,utána megint meg kb. 3 évig,azután belefáradtam,rájöttem hogy mindegy hogy iszom-e vagy nem,akkor se érzem magam jobban,találtam más elfoglaltságot,és azóta nem nyúltam alkoholhoz.
2021. jan. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Az előzőt elírtam,1 évig nem ittam.
2021. jan. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
76%
Soha.
2021. jan. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Szintén soha
2021. jan. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Igaz nem 40+ hanem csak 38, ráadásul jó párkapcsolatban. Hétköznap vacsora után filmezéshez szinte minden nap egy sör, hétvégente több is ha otthon dolgozgatok, ha pedig romantikázunk a párommal akkor bor vagy pezsgő.
2021. jan. 22. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
40N vagyok, egyedülálló magányos, de nem iszom alkoholt soha, még ünnepekkor sem.
2021. jan. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Többször a kelleténél
2021. jan. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!