Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Milyen gyakran fogyasztasz...

Milyen gyakran fogyasztasz alkoholt?

Figyelt kérdés

A kérdésem azokhoz szólna, akik 40 fölöttiek, egyedülállóak vagy társas magányban élnek.

Légy szíves, ha alkoholistázni, ledöngölni szeretnéd a másikat, mert ettől gyengének tartod, akkor vonulj egy másik kérdés alá fröcsögni!Köszönöm!

A kérdésem az "ihlette ",hogy a korosztályomban (kollégák, volt iskolatársak, gyermekkori barátok)közül egyre gyakrabban hallom, hogy sokan egyedül iszogatnak otthon.

Persze, én is.

Csak nem gondoltam, hogy ezzel ennyire nem vagyok egyedül.

Mindegy, hogy mi az oka, csak kíváncsi vagyok, jól látom, hogy egyre több középkorú elég szépen iszogat magányában (vagy akár társaságban)?


2021. jan. 21. 20:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
28 vagyok. Egy ideig hetente. Most már kb. naponta.
2021. jan. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2021. febr. 3. 12:45
 13/14 anonim ***** válasza:
12.:Szívesen! :)
2021. febr. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Updike válasza:
49F, majdnem mindennap. Néha csak 3-4 sört, de volt olyan is, hogy 10-et megittam, és mellé még whiskeyt is. De csak estefelé szoktam, délelőtt pl. el se bírnám képzelni.
2021. márc. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!