Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha valaki magányos,jó ötlet...

Ha valaki magányos,jó ötlet ha jelentkezik egy valóságshow-ba,hogy egy ország megismerje őt?

Figyelt kérdés
Magányos vagyok.Ha lesz Való világ 11,jelentkezni fogok.Csak lesz egy lány,aki rajongani fog értem a tévé képernyője előtt:)

2021. jan. 25. 23:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
Hajrá. Te lehecc a kövi majka
2021. jan. 26. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Gyorsan hozzáteszem, attól hogy jelentkezem nem biztos hogy bekerülnék.De egy próbát megér majd.Persze jelentkezhetnék az X faktorba is,csak ott tudni is kéne énekelni,nekem meg nincs hangom.
2021. jan. 26. 00:05
 3/11 A kérdező kommentje:
1 az biztos nem,mert én nem tudok zenélni.De következő Alekosz lehetnék:)
2021. jan. 26. 00:06
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Jó, de legyél retardált, mert értelmes embereket nem válogatnak be, abba semmi megbotránokztató, nézettségkeltő nincs.
2021. jan. 26. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Szerintem értelmesek akik beköltöznek,csak úgy csinálnak mintha nem lennének azok.Egyikük sem tűnik bolondnak.
2021. jan. 26. 00:15
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább főpolgármesternek szeretnék indulni 3 év múlva. Nem baj ha az embernek vannak ambíciói.
2021. jan. 26. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
67%
#5 Figyelj, egy értelmes ember nem csinál magából hülyét, csak hogy egy ország előtt nevet szerezzen, mert ha nevet is szerez magának, max az ország hasonlóképp retardált lakosainál, mert értelmes ember nem nézi ezt a sz4rt.
2021. jan. 26. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
7-es nemcsak retardáltak nézik ebben biztos vagyok.Ha jól emlékszem,a Heti hetesben is volt egy szereplő aki mondta hogy nézi.Talán a Verebes volt az,de lehet rosszul emlékszem.
2021. jan. 26. 00:26
 9/11 anonim ***** válasza:
70%
Marylin Monroe Michael Jackson is nekem magányosnak tűnt. A hírnév abazolut nem egyenlo a barátokkal
2021. jan. 26. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretnéd lejáratni magad egy ország (vagyis az ostobábbik fele előtt, értelmes emberek nem nézik, ezer jobb dolguk van) előtt, akkor hajrá. Eleve fél úton jársz, ha azt hiszed, hogy egy minimális ismertség bármit is jelent.
2021. jan. 26. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!