Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Sokat vagyok egyedül sokat...

Sokat vagyok egyedül sokat csalódtam és már kisebbségi komplexusom van. Hogy lépjek túl rajta?

Figyelt kérdés
A szüleim halála után a család szét széledt és évek alatt az tudatosult bennem, hogy én rossz ember vagyok és nem lehet szeretni. Kerülöm is a társaságot és sokszor úgy érzem, hogy rólam beszélnek ki nevetnek. Mert ha az embert a testvérei nem szeretik akkor ki?

2021. jan. 27. 04:14
 1/5 anonim ***** válasza:
96%
Keress fel egy jó pszichológust. Ő segít elindulni.
2021. jan. 27. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%

Ha mimóza lelkűl nebánts virág lettél, azon a pszichologus sem tud segiteni mert szemelyiségvonás. Azaz igy fejlődött ki maga az egész komplex személyiséged.

A pszichologusok tünetileg tudnak kezelni, kognitív asszociácios zavarokat (egyből támadásnak veszel sokmindent és befarvolsz)nem.

Meg tud arra tanotani hogyan viselkedj, nyilvánulj meg hogy ne áldozatszerepű legyél ami vonzza a bajt, mert a gyengébbekre tudattalan is ráéreznek mások és kikezdik.


Nekem is van olyan rokonom aki beszol, támad, viszont pl tesómnak meg folyamatosan nyal.

Tesómat szoktam figyelgetni hogy mi lehet az, amivel ő tiszteletet vált ki másokbol, én meg pont az ellenkezőjèt.

Látszik is köztünk a különbség ŕn udvariaskodo félénk vagyok, ő meg karakán elnyomo típus. Az emberek csak az utóbbi előtt állnak haptákban, az előbbit meg "szétszedik" ízekre akkor is amikor ki akarna magáért állni.

2021. jan. 27. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Kései Sirató ***** válasza:
74%
Első körben szerintem is keress fel egy pszichológust, majd próbálj baráti kapcsolatokat kialakítani. Nincs mindenkinek testvére, az egykék is csak barátokkal, más rokonokkal, ismerősökkel tudnak kapcsolatot ápolni.
2021. jan. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

AZ önértékelésedet kell megváltoztatni, nem vagy rossz ember- erre a nézetre kell eljutnod. Ha azért érzed magad rossznak, mert valamit tettél/ nem tettél, pedig kellett volna, akkor próbáld jóvá tenni, ha katolikus vagy, gyónd meg, kérj tanácsot a paptól, ha nem vagy vallásos , mondd ezt el pszichológusnak!

Vedd fel a kapcsolatot régi barátokkal/osztálytársakkal/szomszéddal, bárkivel és alakíts ki közelebbi barátságot legalább 1 személlyel. Ha nincs ezek között senki, aki erre megfelelő személy lenne, új barátokat kellene keresned.

2021. jan. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kijavitalak: nem tudatosult benned, mert ez nem igaz. Éreztél valamit amitől ezt gondoltad. Vagy csak hiányod volt és ezzel próbáltad kitölteni.
2021. máj. 25. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!