Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nem vagy egyedül, de magányos...

Nem vagy egyedül, de magányos vagyok?

Figyelt kérdés

Sose szerettem lenni a középpontban, sose voltam az a tipikus népszerű srác. Igazából nincsenek barátaim se. Sok baráti társasággal töltöm az időm, de nem vagyok a tagja egyiknek se. Kívülálló vagyok mindenben. Ha most ebben a pillanatban eltűnnék nem venné észre senki. Semmiben nem vagyok jó, semmiben nem vagyok kiemelkedő. Könnyen hozok létre kapcsolatot más emberekkel, de egyik kapcsolat se tartós. Esténként, mint most is nem tudok elaludni, mert félek valamitől! Nem tudom mitől, de félek! Regisztráltam pár társkeresőre, több száz lánnyal beszélgettem, sokkal találkoztam is. De valahogy nem lett egyikből se semmi. Különböző játékokkal is játszottam, hátha ott barátokra lelek, de ott se kaptam meg amit vártam. Néha úgy érzem jó lenne csak megölelni valakit! Valakinek van valami tippje mi lehet a baj velem?


20/f


2021. jan. 30. 00:19
 1/2 anonim ***** válasza:
55%

Itt tényleg csak tippeket kaphatsz sajnos :( Érdemi segítségért érdemesebb lenne szakemberrel felvenned a kapcsolatot.

Amíg nem próbáltál ki mindent (de tényleg mindent!) ne írd le magad :) Biztos van valami, ami örömet okoz, vagy jó vagy benne, csak még nem találtad meg :)

2021. jan. 30. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem gondolkodtál azon,lehet nem te miattad nem lesznek tartós kapcsolataid? Kevés az igazán mély ember. A félelmed lehet ehhez köthető,a magány gondolatához,viszont nálad jobban ezt senki nem tudhatja mi zajlik benned
2021. jan. 30. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!