Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy álltok a nőkkel?

Hogy álltok a nőkkel?

Figyelt kérdés

Vállalkozók, üzletemberek, pénzes figurák akármilyenek is legyenek belsőleg, megtalálják a boldogságukat külsőleg és belsőleg is egy nőben.

De az átlagfizetésű emberek mindig falakba ütköznek.


2021. jan. 30. 10:23
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
93%
Jól, és te hogy vagy, bombanős?
2021. jan. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Rosszul, nem tudok csajozni azt se tudom hogy kell.
2021. jan. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

Ha eltekintünk a nagymamám nem régi halálától, akkor jól. Az anyám és nővérem mindketten nagyon jó emberek, bár utóbbival megvoltak a maguk nézeteltéréseink. A barátnőm egyszerűen minden szempontból tökéletes, el se hittem, amikor összejött velem. A női haverok és kollégák alapvetően jófejek, de akivel nem vagyok jóval, azzal is van egy tisztes, ismerősi kapcsolat.

Mondjuk se vállalkozó, se üzletember, se pénzes figura nem vagyok. Egy múzeumban vagyok restaurátor, ha ez számít bármit is.

29/F

2021. jan. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
43%
XD
2021. jan. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
90%
Érdekes faj, de bírom őket. Különösen szépek.
2021. jan. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
90%

"De az átlagfizetésű emberek mindig falakba ütköznek."


Na, megint egy incel. Nem unjátok még a nőket hibáztatni? Átlagfizetésű embereket látok amerre csak szétnézek és a legtöbb boldog kapcsolatban, vagy házasságban él.

A te egyéni szerencsétlenséged miatt vagy sikertelen a nőkkel, nem pedig azért mert a nők carok lennének. :)

2021. jan. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Egyéni szerencsétlenség? Na meséld el és bizonyítsd, hogy milyen nővel vagy együtt jelenleg.
2021. jan. 30. 11:04
 8/27 anonim ***** válasza:
86%

7.

Nem kell bizonygatnom semmit, egy olyan szerencsétlennek, mint te. :) Ha nem lennél az, lenne nőd.

Vágülis csak olyan ismerőseim vannak akik havi 150-et keresnek, mégis mindnek van párja. :)

2021. jan. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
5. A nő nem egy faj. Az ember egy faj, ebbe beletartozik nő és férfi.
2021. jan. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb (sőt, majdnem minden) ember akit a való életben tartok valamire nő, ezért nyilván pozitív véleményem van róluk.

Talán ha te is tudnál értéket látni bennük azon kívül, hogy ki hajlandó széttenni neked a lábát, vagy ki hajlando osszejonni veled, akkor jobb véleményed lenne róluk.

2021. jan. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!